Valentino diena – tai ypatinga proga parodyti dėmesį tiems, kuriems jaučiame romantiškus jausmus. Arba – su kuriais mus sieja išskirtinis ryšys. Vasario 14 – oji vadinama įsimylėjėlių diena, bet pastebima tendencija, kad mažomis smulkmenomis apsikeičiama ir su vaikais, kolegomis ir pan.
Šioje Valentino dienos dovanų apžvalgoje Jums surinkome Lietuvoje pagamintų dovanų idėjas Jam ir Jai, kurias tikrai pritaikysite ir kitomis progomis:
 • Tėčio ir dukros dirbtuvėse „Abu2“ gimsta meilės sklidini mediniai namukai. Tai gali būti gražiausias priminimas vienas kitam, jog namuose vis dar gyvena meilė. O gal palinkėjimas, kad bendruose namuose jos niekada netrūktų. Mažutė, rankomis sušildyta dekoracija, pastatyta matomiausioje namų vietoje visada primins pažinties akimirkas, santuokos dieną duotus pažadus, svajones, su kuriomis Jūs kūrėte priesaiką, viltį ir bendras istorijas.
 • CERAMICAT indai. Meilės išraiška dažnai būna siejama su skaniu ir gražiai pateiktu maistu, tad norėdami nustebinti mylimąjį ar mylimąją atnaujinkite indų kolekciją. Papildykite indaują rankų darbo lėkštėmis, indeliais, dubenėliais. Išskirtiniai rankų darbo indai džiugins ilgus metus, o gražiai patiektas maistas suteiks emocijų ne tik Valentino dienos proga.
 • Idea Sleepy – namų ir laisvalaikio rūbai Jūsų brangiausiems. Jeigu namai Jūsų tvirtovė, o geriausiai praleistas laikas – ilga popietė lovoje su filmu ir laiku vienas kitam, tai šie kokybiški rūbai bus puiki dovana Valentino dienos proga. Dovanokite vienas kitam patogumą, o drauge pakeitę namų ar miego rūbus estetiškais pasirinkimais džiaukitės šauniais deriniais. Jeigu meilė neapsiriboja vienas kitu – „Idea Sleepy“ nudžiugins ir mažuosius meilės vaisius.
 • 5RPkids lininės plaukų gumytės ir stalo dekoras. Šiuose natūralumu dvelkiančiuose kūrybos namuose rasite dovanų ir dekoro idėjų visoms progoms. Čia rasite nuo vaikiškų pagalvėlių, moteriškų plaukų aksesuarų iki stalo dekoro – lininių servetėlių ir sezoniškų, tematinių dekoracijų. 5RP kids Valentino dienos proga siūlo raudonas linines gumytes, kurios gali būti graži dovana arba skirtos pasipuošti Meilės dienos proga. Lininės siuvinėtos braškės ir lininės stalo servetėlės – romantiškos vakarienės stalo dekoravimo idėja.
 • SIVILĖ vonios ritualų ir užburiančių kvapų magija. Šis prekių ženklas nustebins kiekvieną moterį, ieškančią malonumų ir laiko sau. Šis prekių ženklas nudžiugins ir vyrus, kuriuos tiesiog užburs – tikrų, nišinių kvepalų pripildyti automobilių kvapai. Dovanokite „Kleopatros ritualų“ vonios druskas, kurios pusvalandį vonioje pavers faraonų verta procedūra. Vonios burbulai su pieno milteliais, jazminų ir rožių aliejais, papuoštas džiovintais rožių žiedlapiais suteiks pasitikėjimo savimi bet kuriai damai.
 • MARGAS MIŠKAS kviečia meilę išreikšti per dėmesio ir laiko drauge akimirkas. Pakvieskite savo partnerį, partnerę, o gal visą šeimą smagiems ir azartiškiems žaidimams. „Margas miškas“ yra atpažįstamas kaip lauko žaidimų nuomos lyderis Lietuvoje, neseniai pristatęs ir medinių stalo žaidimų asortimentą pardavimui. Internete rasite mini žaidimą „kryžiukai – širdelės“, didesnio dydžio „širdelės – kryžiukai“ (ant širdelių gali būti graviruojami šeimos narių vardai). Jeigu mėgstate leisti laiką lauke – Jus sužavės visų laikų populiariausias žaidimas „Kaladėlių bokštas XL“ ir daugybė kitų.
 • GIEDRĖ VENCKĖ knits kviečia savo mylimiesiems Valentino dienos proga dovanoti ne tik šilumą, jaukumą, bet ir akimirkas. Sukurkite pabėgimo planą į miško trobelę, kalnų namelį, kuriame leisite romantišką savaitgalį, o kaip kvietimą į nepamirštamą išvyką dovanokite „Giedrė Venckė knits“ kojines – šlepetes. Jos sušildys po ilgų pabraidžiojimų sniege, sukurs romantišką atmosferą jaukiai įsitaisius prie spragsinčio židinio, o po to ilgus metus kasdien šildydamos kojas primins apie ypatingą Meilės dienos staigmeną.
 • ŠARŪNĖ VAITKU autorinė juvelyrika ištirpdys bet kurios moters širdį. Pakabukai „Širdys – Angelo sparnai“ su deimantais, safyrais, rubinais, smaragdais. Jie papasakos ne tik Meilės dienos, bet visų ryškiai atmintyje įsirėžusių progų istoriją. Gal artėjanti Valentino diena sutampa su mylimosios gimtadieniu? Gal tai pirmieji metai, kai šią progą sutiksite pagausėjusioje šeimoje ar norite įprasminti kitus reikšmingus nutikimus? Laikui nepavaldi juvelyrika iš ryškios, atpažįstamą braižą turinčios juvelyrės Šarūnės Vaitkutės rankų – taps Jūsų šeimos simboliu, keliaujančiu iš kartos į kartą.
 • Dėkingumo dienoraštis – tai daugiau nei užrašinė ar darbo kalendorius. Tai visus metus lydinti dėkingumo praktika, kuri skatina į kiekvieną akimirką žiūrėti per pozityvumo prizmę. Šio dienoraščio sumanytoja ilgą laiką pati kartojo „Dėkingumo ritualą“ ir savo pavyzdžiu pakeitė daugybės artimų žmonių gyvenimų. Padovanokite šį dienoraštį kaip linkėjimą mylimiausiems matyti ir dėkoti už tai, kas vyksta jų viduje ir išorėje. Už mažus kasdienybės stebuklus!
 • MOLE – išskirtiniai, širdį suvirpinantys keramikos gaminiai. Naujoji Meilės dienai skirta kolekcija savyje slepia paslaptį, romantiką ir net lengvą seksualumą. Juoda glazūra sukuria paslaptingumo ir prabangos įspūdį. Tai daugiau nei indai, tai priminimas mylimam žmogui, jog Jūs visada esate šalia, pasiruošę dovanoti savo jausmus.
 • Ingeborge Art Studio personalizuotos Valentino dienos idėja JAM ir JAM. Tvirtos odos mini raktinės su Jūsų vardų inicialais parodys išskirtinį dėmesį artimajam Meilės dienos proga. Maža, asmeniška smulkmena, paruošta su atidumu ir idėja – sukels nuostabą ir džiaugsmą. Ieškote didesnės dovanos – odos aksesuarų gamintojų šeima Jums gali pasiūlyti platų asortimentą, kuris džiugins ilgus metus.
 • Pelėdos dirbtuvė – tai aksesuarų Jam ir Jai namai, kuriuose susipina lengvumas su gamtos magija. Tai lyg mažos gyvenimo akimirkos, kurias galima kasdien nešiotis su savimi bei taip sugrįžti į prisiminimus. Gal tai pirmame pasimatyme išgertas kavos puodelis? Ar sąsagos „Laiko Metamorfozės“, žyminčios kiekvienos poros augimą ir brandą. Gal Valentino dienos proga delne atnešti širdelės formos auskarai, nubarstyti mylimiausių lauko gėlių?
 • MENOJA baltojo molio keramikos namuose slypi bene daugiausia dovanų idėjų visoms sentimentalioms progoms. Valentino diena – ne išimtis. Širdimis puošti keraminiai paveikslai, kuriuose gali būti pridėtas užrašas „Čia gyvena meilė“ bus puiki dovana tiems, kurie šiais metais įsikūrė naujuose namuose. O gal meilė gyvena daugybę metų ir tokią dovaną ilgus metus vienas kitą mylintiems tėvams įteiks santuokoje, santarvėje užauginti vaikai? Šioje kūrybinėje studijoje rasite ir meilę saugančių angelų, automobilių kvapų, įvairių namų dekoro elementų, puikiai tinkančių Valentino dienos dovanoms.
 • Shine in Rain kokybiška odinė galanterija visada bus taikli dovanos idėja ne tik Valentino dienos proga. Unisex raktinės, kortelių dėklai, diržai bus neįpareigojanti dovana vyrams ir moterims. Raktinėje galite paslėpti meilės laišką, kurį mylimasis nešiosis kas dieną kaip sentimentalų prisiminimą. Platus odinių aksesuarų asortimentas leis išpildyti ir asmeninius ieškojimus.
 • WoolenClogs – tai ne tik sielą, bet ir kūną sušildantys veltos vilnos gaminiai. Nors Valentino dienos proga jau norisi įkvėpti pavasario, tačiau lietuviška žiema dažnai užsibūna mažiausiai iki kovo vidurio, kai kada net ilgiau, tad išskirtinės, ypatingai šiltos riešinės ir blauzdinės bus praktiška dovana visada sušalusiems mylimiesiems. Gal Jūsų artimasis daug laiko praleidžia lauke, o gal mėgstate drauge keliauti į žygius gamtoje? Termosas karštos arbatos, laikomas „WoolenClogs“ apgaubtose rankose – bus romantiškiausia Jūsų šių metų akimirka.
 • COZZZY prisiminimų meškinų mažieji giminaičiai yra viena labiausiai už širdies griebiančių ir aiktelėti kviečiančių dovanų idėjų Valentino dienai. Jūs galite būti garantuoti, kad tokia staigmena sujaudins Vasario 14-osios Valentiną nuo aksominės, brangiausius prekių ženklus pranokstančios dėžutės iki visos prekių ženklo filosofijos. Šis prekių ženklas yra sukurtas kaip socialinė idėja ir visi pinigai už parduotus didžiuosius prisiminimų meškinus bei mažuosius meškučius – raktų pakabukus yra aukojami. Paramos gavėjai – sergantys vaikai, ankstukai, krizių centro moterys ir t.t.. Dovanokite ne tik meilę artimiesiems, bet ir sukurkite mažus stebuklus drauge su Cozzzy.
 • near me – autorinė juvelyrika iš tauriųjų metalų, pasižyminti formos, idėjos ir koncepcijos galia. Čia gimstantys juvelyriniai gaminiai pasakoja istorijas, o įvairiuose pavidaluose nutupdyti mažieji žmogeliukai simbolizuoja mus. Kai kada drąsius, ryžtingus, įsimylėjusius ir pasiruošusius nukeliauti į pasaulio kraštą. Kai kada glaudžiančius mylimą, o kai kada ieškančius meilės. Tai dovana ne tik Tai ypatingai moteriai ar merginai, tai geriausia dovana sau!
 • VIRVE line – tai dar viena rekomendacija priemonėms, iš kurių galite sukurti romantiškas akimirkas. Pasikvieskite kūrybiškumą ir jeigu nenorite dovanoti materialios dovanos – atgaivinkite dėmesio vienas kitam ritualus. Tai galėtų būti rytinis puodelis kavos savaitgaliais ar gražiau padekoruoti Valentino dienos pusryčiai su mėgstamu mylimojo desertu. Atnaujinkite stalo dekorą, parinkite artimojo mėgstamą spalvą „VIRVE line“ stalo padėkliukams ir net nustebsite, jog gražiausia slypi mažose detalėse.
 • byVAIDAPETREIKIS karoliukais siuvinėti, labai riboto leidimo auskarai. Tai dovana išskirtinumo ieškančioms minimalizmo gerbėjoms – juose visko tiek, kiek reikia ir nieko per daug. Mažyčiai, subtilūs, įvairių spalvų pasirinkimų auskarai bus maloni, tačiau drauge neįpareigojanti Valentino dienos dovana visoms puoštis mėgstančioms moterims. „byVAIDAPETREIKIS“ prekių ženklas pasižymi aukšta kokybe ir skandinavišku dizainu.
 • Šilko jausmas kviečia apdovanoti mylimąsias arba mylimosioms pačioms pasilepinti pavasario grožiu. Natūralaus šilko, rankomis tapyti šalikėliai su drugeliais, sakuromis pripildys dienas ryškių spalvų, skaistaus dangaus žydrynės. Lengvas šalikėlis papuoš darbinę eilutę, o atėjus šiltesniems orams bus dėmesį traukiantis akcentas prie lengvo paltuko.
 • Modernbeton.eu rankų darbo, betono dekoracijos šiuolaikiškiems namams, darbo stalui arba damos papuošalų, kosmetikos staleliui. Išskirtiniai betono gaminiai nepalieka abejingų – juos galite pripildyti stabilizuotų, spalvingų samanų, augalų dekoracijų arba naudoti kaip papuošalų dėžutę. Galimos ir kitos formos.
 • Musės kviečia mylėti ne tik per Vasario 14-ąją, bet ir kiekvieną dieną. Dovanokite meilės prisipažinimų paveikslą Valentino dienos proga arba personalizuokite juos savo ir mylimojo (-osios) vardais. Čia gali būti išpildytos ir Jūsų svajonės – bei juoda ant balto išrašyta kita Jums abiems daug reiškianti frazė. Pakabinkite dovanotus paveikslus ta kryptimi, kur sukatės susiraukę arba erdvėje, kurioje burnojate savo „antrą obuolio pusę“ į šuns dienas už nesurinktas kojines. Neabejokite – tai paveikslas Jums patiems, o gražiausia dovana Jūsų Valentinui bus – daugiau šypsenos, mažiau nekalbadienių ir bent kelis kartus Jūsų galvoje užgimusi mintis „Myliu tave labiau… nei vakar“.
 • Ristina kviečia Meilės dieną nuspalvinti raudona spalva. Kokybiški megzti rūbai, pasirinkus Valentino dienai tinkamą spalvą – bus tematinis rūbas, kuris nepraras žavesio ir šventinei nuotaikai atslūgus. Megztiniai vyrams, suknelės moterims ir įvairių dizainų riešinės gali būti pačių įvairiausių spalvų, jeigu Jūsų jausmams stereotipai negalioja. Šildantys, bet neapsunkinantys rūbai iš merino vilnos tapo mylimu ir itin populiariu lietuvaičių pasirinkimu.
 • Happy Bubbles kviečia Valentino dienos proga dalintis ne tik su mergina, žmona, vaikinu ar vyru, bet ir su vaikais. Juk jie gimė didelės dviejų žmonių meilės dėka, o sakoma, kad meilė vaikams neturi lygių. Malonaus audinio kuprinės su paveikslėliais arba mielos pagalvėlės vaiko kambariui suteiks gerų emocijų mažiesiems, papuoš vaiko kambarį. Tai puiki dovana ir gimtadienio ar kita gražia proga.
 • Silky Lady Design vilkdalgiais puoštas šilkinis šalis bus elegantiška dovana mylimai damai. Ši rekomendacija gali būti pagalba tėčiui, kuris neturi idėjų, kaip nustebinti mamą. Tai rankomis ištapytas meno kūrinys ir antro identiško nebus.
 • KamKam candles žvakės ir kvepiantys širdelių formos tirpukai, spintos kvapukai. Valentino diena neįsivaizduojama be romantikos žvakių šviesoje. Kokybiškų ir maloniai nuteikiančių „KamKam candles“ žvakių rinkiniai ne tik sukurs jaukią atmosferą, bet ir suteiks simbolikos Jūsų šventei.

Visas šias Valentino dienos dovanas galite įsigyti, paspaudę ant paryškinto prekių ženklo pavadinimo. Jūs būsite nukreipti į patikusių gaminių kūrėjo puslapį.