Dūkti, šėlti ir dar kartą dūkti – kiekvieno vaiko kasdienybės dalis. Taigi, idėją smagų judėjimą suderinti su nauda vaikų sveikatai realybe pavertė Agnė Pocienė. Kaune įkūrusi vaikų sporto centrą „Strakaliukas“, ji netruko pritraukti judrių vaikų, susidomėjusių tėvelių bei sėkmės konkurencingai plėstis rinkoje. Šiandien „Strakaliuko“ vaikų sporto centrą galima rasti ne tik Kaune, Vilniuje, bet ir tolimojoje Tenerifėje. Tad plačiau apie šį vaikų sporto centrą šiandien šnekučiuojamės su Agne.
Fizinės veiklos centras „Strakaliukas“ – šeimos verslas

Kaip teigia Agnė, „Strakaliukas“ yra šeimos verslas. Tačiau kurį laiką, naujam vaikų sporto centrui Vilniuje teko ieškoti „šeimos nario“, kuris rūpintųsi vaikų centro veikla. Vis dėlto, pasak pašnekovės, šis etapas jau praeityje.

„Kauno „Strakaliuko“ vadove tapo Simona. Tačiau ji ne tik vadovė, darbuotoja, bet ir per „Strakaliuką“ tapo mūsų šeimos nare. Su ja kalbuosi dažniau nei su broliu. Taip pat ji mus Tenerifėje lanko dažniau nei mano tėtis. Taigi „Strakaliukas“ Kaune veikia kaip niekad sėkmingai, kol aš galėjau įgyvendinti savo sumanymą – atidaryti „Strakaliuko“ padalinį Tenerifėje“, – pasakoja Agnė.

„Šiuo metu turime gerų naujienų ir vilniečiams. Ilgai lauktas Vilniaus vaikučių tėvelių, kurių artimos aplinkos vaikai lankė strakaliuką Kaune arba buvo mus sutikę renginiuose jau startavo ir vietos sparčiai pildosi. Visiškai naujame pastate Pilaitės mikrorajone atsidariusį „Strakaliuką“ Vilniuje pradėjo kuruoti Silvija. Ji ne tik puiki trenerė kineziterapeutė, bet ir dešinioji mūsų su Simona ranka. Ji visada pataria, su malonumu įsitraukia į naujus projektus. Tad šeima pildosi be galo nuoširdžiais, mylinčiais judėjimą ir „Strakaliuką“ nariais“ – teigia pašnekovė. 

Misija – parodyti vaikams, kad sportuoti smagu, malonu ir socialiai naudinga

„Plėsti „Strakaliuko“ geografinę teritoriją ir atidaryti naujus padalinius ne tik Tenerifėje, bet ir Vilniuje, paskatino poreikis tiek Tenerifės lietuvių bendruomenei, tiek sostinės vaikams parodyti, jog fizinis aktyvumas yra vienas malonumas. Sportuoti smagu, nes išmokstama naujų pratimų, sustiprėjama, o dar svarbiau – susirandama naujų draugų“, – pasakoja Agnė.

Pasak „Strakaliuko“ įkūrėjos, šį tikslą puikiai padeda įgyvendinti labai platus veiklų ratas. Agnė juokauja, kad net ir jai pačiai būna sunku viską apibūdinti ir papasakoti.

„Veiklų ratas auga, kaip ir vaikai. Taigi, paslaugų paketas dažnai plečiasi. Tačiau labiausiai didžiuojuosi mūsų bendrais „Strakaliuko“ užsiėmimais, kurie vykdomi pagal mūsų sukurtą unikalią programą, tobulinamą jau dešimtmetį. Labai smagu, kad vaikus ugdant pagal mūsų metodiką, jie sustiprėja, puikiai prisitaiko naujose sporto šakose, o visa tai suteikia pasitikėjimo savimi.“ – teigia pašnekovė.

Vaikų sporto centre teikiamos ir kineziterapijos paslaugos

„Centre teikiame ir kineziterapijos paslaugas, atsiradusias iš poreikio. Būna, kad ateina pas mus norinčių sportuoti vaikų, tačiau trenerė pastebi, jog jų kojytės kreivos, todėl jiems reikia individualių užsiėmimų. Kiek vėliau sugalvojome į asortimentą įtraukti ir fizinio pasirengimo treniruotes, padėjusias ne vienam grįžusiam pas mus treniruotis jaunam sportininkui.

„Kadangi dirbame jau dešimtmetį, turime išauginę puikių sportininkų, plaukikų, šokėjų ir net autosporto čempionų. Svarbiausia, kad vaikams pas mus patinka ir jie čia noriai grįžta, o kartais net atveda savo vaikus.“

Kadangi dirbame jau dešimtmetį, turime išauginę puikių sportininkų, plaukikų, šokėjų ir net autosporto čempionų. Svarbiausia, kad vaikams pas mus patinka ir jie čia noriai grįžta, o kartais net atveda savo vaikus.“ – pasakoja Agnė.  Moters teigimu, kad ir kaip būtų, kineziterapeutai turi daugiausiai darbo. Ši žinia, pasak jos, nėra smagi, nes tai rodo, kad vaikų laikysena nėra gera. Tačiau, svarbiausia motyvacija.

„Atėjus pas mus, būti fiziškai aktyviam nereikia. Svarbiausia turėti motyvacijos ir noro sustiprėti. Štai, kodėl visada noriai suteikiame profesionalią pagalbą, pakeliame motyvaciją. Centre turime ir nario korteles, į kurias vaikai klijuoja lipdukus. Surinkus tam tikrą jų kiekį, mažieji gauna diplomus ir pereina į „kitą lygį“. Pavyzdžiui, čia galima tapti „mankštos ekspertu“.

Norintiems išbandyti „Strakaliuko“ vaikų sporto centro užsiėmimų asortimentą Vilniuje, dabar yra puiki proga, nes pasak įkūrėjos, pirmasis užsiėmimas čia visada nemokamas. Tėveliams tereikia užregistruoti vaiką į grupę pagal amžių.

Vaikų sporto centras „Strakaliukas“ yra įsikūręs Vilniuje, Bitėnų g. 1B (Pilaitėje)

Užsiregistruoti pirmam judriam nuotykiui vaikų sporto centre galite:

Internetinėje svetainėje www.strakaliukas.lt
Telefonu +3706812076
El. paštu vilnius@strakaliukas.lt 

Facebook: https://www.facebook.com/strakaliukas.lt/
Instagram: https://www.instagram.com/strakaliukas/?hl=en