Kūrėja Reda Milkintienė prieš daugiau nei dešimt metų atradusi skrebinimą, šiandien dažnai pristatoma ne tik kaip logistikos įmonės vadovė, tačiau taip pat kaip talentinga prekinio ženklo „RV creative studio“ įkūrėja, stebinanti unikaliais rankų darbo albumais, užrašinėmis, pieštukinėmis, adatinėmis. Pastaroji veikla – moters atsipalaidavimas, ramybė ir galimybė atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių. Jausdama harmoniją tarp dviejų savo gyvenimo veiklų bei į visus savo kūrinius įdėdama daug širdies šilumos, Reda nepaliauja stebinti originaliais kūriniais ir idėjomis.
Pastarieji metai – kūrybiškumo protrūkis

Šiais metais kūrėja savo gerbėjus stebino atsinaujinusiu asortimentu. Jį papildė adatinės, pieštukinės, dėžutės ir gausybė naujų albumų bei darbo knygų. Toks kūrybinis proveržis išduoda, kad „RV creative studio“ patiria tikrą kūrybinį pakilimą.

„Galvoje nuolat sukasi įvairiausios mintys, idėjos. Atrodo, jos tik ir laukia tinkamo meto, kad pasirodytų visu savo gražumu. Kartais nutinka ir taip, kad idėja kyla visiškai netikėtai, o aš esu iš tų žmonių, kurie tik kilusią idėją skuba įgyvendinti, taip atsitiko ir su adatinėmis bei pieštukinėmis.“ – pasakoja Reda.

„Man, kaip kūrėjai, labai svarbu, kad gaminiai ne dulkėtų tamsiose lentynose, o būtų nuolat naudojami.“

Kūrėja neslepia, kad džiaugiasi tokiu savo ambicingu kūrybiniu sprendimu, nes jis – tikrai pasisekęs. Pastarieji dirbiniai kaipmat išpopuliarėjo bei svarbiausia – atlieka savo funkciją: „Man, kaip kūrėjai, labai svarbu, kad gaminiai ne dulkėtų tamsiose lentynose, o būtų nuolat naudojami. Todėl siekdama nuolat tobulėti, ieškau naujų medžiagų pritaikymo, technologijų, kūrybinių sprendimų. Taip asortimente pasirodo ir nauji gaminiai. Šią vasarą taip pat labai išpopuliarėjo teminės krikšto knygos. Ir nors pirmoji buvo pagaminta dar prieš pora metų, būtent šiemet atėjo jų laikas.“

Adatinės – lyg keksiukai

Redos gaminių asortimente šiuo metu akį traukia ryškios adatinės, kurios iš pažiūros – it keksiukai. Kūrėja juokėsi, jog būtent šias adatines „kepti“ – vienas malonumas.

„Tiesiog svaigstu dėliodama spalvingas pagalvėles į dėžutes ir jas derindama. Vienodų jų yra labai mažai, o ir pagal užsakymą jų negaminu, tad įsigyti galima tai, kas gimė iš širdies. Man patinka derinti spalvas, ieškoti kontrastų. Ta pati pagalvėlė skirtingai atrodo įvairių spalvų dėžutėse, tad kaskart ir nuotaika kita. O papuoštos asmeniškais užrašais tos adatinės tampa ypač unikalios.“ – teigia Reda.

Žmones žavi personalizuoti sprendimai

Šiuo metu viena populiariausių „RV creative studio“ prekių – darbo knygos. Tačiau jos tikrai ne tokios, kokias galima rasti parduotuvėje. Tai – linkėjimais, burtažodžiais ar vardais puoštos personalizuotos darbo planuotės.

„Užrašas „Sėkmingo darbo knyga” atsirado dar prieš penkerius metus, kada klientė norėjo paįvairinti užrašą ant viršelio. Tada bendromis pastangomis ieškojome tokio žodžių derinio, kuris būtų ir linkėjimas, ir burtažodis.“

„Užrašas „Sėkmingo darbo knyga” atsirado dar prieš penkerius metus, kada klientė norėjo paįvairinti užrašą ant viršelio. Tada bendromis pastangomis ieškojome tokio žodžių derinio, kuris būtų ir linkėjimas, ir burtažodis. Tad šiuo metu šis užrašas itin dažnai kartojasi, tačiau pastebiu, kad daugelis labiau nori asmeniškų, vardinių knygų.“ – pasakoja kūrėja.

„Be standartinės knygos dar gaminu ir pačios kurtas bei maketuotas savaitės planuotes bei darbo knygas pilnais savaitgaliais. Jas taip pat spausdinu ir siuvu pati, tad jokiame knygyne tokios knygos nebus.“ – darbo knygų asortimentą apžvelgia Reda.

Mažiau planavimo – daugiau pasitikėjimo savo mūza

Paklausta, ar ruošiasi Kalėdoms, Reda buvo atvira: „Tiesą pasakius, aš nieko neplanuoju, o kliaujuosi savo mūza. Kas ten žino, ką susapnuosiu vieną naktį. Galbūt iš minčių avilio išskris kokia bitutė ir pakuždės dar vieną genialią idėją.“

Vis dėlto Reda net ir neplanuodama pasiruošė Kalėdiniam pirkinių bumui, papildžiusi asortimentą dovanų rinkiniais.

„Matau, kad žmonės mėgsta jau sudėliotas derančias dovanas, kurios šventiškai pateiktos, tad Kalėdoms kviečiu įsigyti dailių mano rankų darbo gaminių rinkinių.“ – kvietimu dalinasi kūrėja.

Kūryba atsiranda tada, kai einama prieš srovę

Redos teigimu, kūryba jai visada buvo išsiskyrimas iš minios: „Nuo pat vaikystės norėjau būti originali – dažnai einu prieš srovę. Tad ir kūrybiškumą dažniausiai skatina noras kurti originalius darbus. Man neįdomu daryti tai, ką daro kiti, todėl kartais tenka kokios nors minties ir atsisakyti jeigu matau, kad tai jau yra plačiai gaminama.“

„Įkvėpimas kūrybai yra visur. Užtenka apsidairyti. Kiekvieną mūsų įkvėpti gali spalvos, raštai, audiniai, faktūros, kelionės ar net sutikti žmonės.“, – prasminga mintimi pokalbį užbaigia kūrėja.

Daugiau „RV creative studio “darbų galite pamatyti ir įsigyti užsukę į internetinį puslapį: www.rvcreativestudio.lt

Facebook: https://www.facebook.com/RVkurybinestudija/
Instagram: https://www.instagram.com/rvcreativestudio/