Kokybiška ir estetiškai patraukli rankinė – nepavaldus laikui, pasitikėjimo savimi bei tvarumo idėjų kupinas aksesuaras, kurio niekada nenurungs „greitos mados“ gaminiai. Su meile gaminamos prekių ženklo „Big Hug“ įkūrėjos Sigitos Stagienės rankinės kasdien sulaukia vis didesnio susidomėjimo bei džiugina kokybę ir tvaresnį gyvenimo būdą besirenkančias damas. Kūrėjai – tai svajonės prisidėti prie vartotojiškumo mažinimo išsipildymas, tuo pačiu leidžiantis realizuoti visus širdyje slypinčius kūrybinius sumanymus. Taigi, apie prekinį ženklą „Big Hug“ šiandien šnekučiuojamės su Sigita. 
Svarbiausia – nuoširdus požiūris ir savirealizacija

Sukurti rankinių liniją, pasak Sigitos, nėra tik mechaninis, lengvai suplanuojamas darbas. Tai – nuoširdaus požiūrio lydimas prasmingas procesas, kuris prasideda nuo įsiklausymo kupino bendravimo su klientais ir baigiasi funkcionaliu kūriniu naujo savininko rankose.

„Nuo pat „Big Hug“ atsiradimo pradžios siekiau, kad šis prekių ženklas pirmiausia būtų apie nuoširdų požiūrį į viską, ką darome. Tame sutelpa visa: tiek kasdienis santykis su visais – ir kažkada pirkusiais, ir apsisprendusiais pirkti, ir būsimais klientais, tiek glaudus bendradarbiavimas su partneriais, tiek daiktai, kuriuos paleidžiame į pasaulį. Man labai svarbu, kad viskas būtų daroma su meile – tarsi sau. Turiu tikėti tuo, ką darau. Tik taip patikės manimi kiti.“- pasakoja kūrėja.

„Man ypač svarbi savirealizacija, naujos patirtys, ieškojimai ir atradimai. Labai džiaugiuosi, jeigu man pavyksta nustebinti save ar klientus.“

Atsižvelgdama į tai, Sigita neslepia ir kūrybinio potencialo raiškos poreikio: „Man ypač svarbi savirealizacija, naujos patirtys, ieškojimai ir atradimai. Labai džiaugiuosi, jeigu man pavyksta nustebinti save ar klientus, Pasaulis pilnas nuostabių kūrėjų ir jų darbų, tad stengiamės gaminti labai ribotą rankinių tiražą. Norisi, kad „Big Hug“ turėtų savo veidą, braižą, bet turiu pripažinti – jo vis dar ieškau. Tačiau klientai vertina mano rankines. Didžiausią moralinį pasitenkinimą gaunu, kai klientai grįžta pirkti sau ar artimiems jau nebe pirmo „Big Hug“ gaminio arba kai parašo, jog daiktas patiko ir atsiunčia  nuotraukas.“

„Big Hug“ – apie nuoširdumą, palaikymą ir bendrystę

Kūrėja pasakoja, kad ne tik nuoširdumas, bet ir bendrystė yra tai, kas ją skatina kurti.

„Baigiantis metams ir besiruošiant fotosesijai, man kilo idėja „Big Hug“ naujienų modeliais pakviesti tapti savo artimiausias draugės. Juk būtent jos mane visuomet palaiko, tiki, o ir šiaip pačios pirmosios pasigriebia naujienas ir jas nešioja.“- teigia Sigita.

„Mano draugės yra skirtingos, įdomios, išskirtinės asmenybės. Pagalvojau, juk tokios ir yra tikrosios „Big Hug“ moterys.“ – priduria pašnekovė.

Kūrėjos teigimu, naujų produktų fotosesija su draugėmis tapo tarsi švente, kuri atliepė visas svarbiausias prekinio ženklo vertybes.

„Su draugėmis fotografuotis buvo labai gera. Tai buvo tarsi šventė, į kurią įsitraukė fotografė bei makiažo meistrė. Visos jautėmės lyg mūsų asmeninėje šventėje, kurioje kvailiojome, juokavome, tiesiog buvome. Labai džiaugiuosi, kad draugės įsitraukė ne tik kaip modeliai, jos diktavo scenarijų netgi trumpiems video, kuris būtų apie mus, tokias pat moteris, kaip ir mus supančios „Big Hug“ gerbėjos. Juk, kai dirbi nuoširdžiai, be konkurencijos, su aistra ir meile, tada ir kiti noriai įsitraukia. Fotosesijos rezultatas – nuostabus moteriškos draugystės, palaikymo bei bendrystės pavyzdys.“ – užkulisiais dalinasi Sigita.

Rankinės, balansuojančios tarp tvarumo ir žaismingumo

Kūrėja neslepia, kad yra tiesiog pamišusi dėl vartotojiškumo pasaulyje mažinimo, todėl rankines pirmiausia kuria su tikslu padaryti jas ilgaamžiškas.

„Kurdama turiu daug reikalavimų. Norisi, kad kūriniai būtų ir funkcionalūs, ir maksimaliai kokybiški, lengvai pritaikomi, kuo ilgiau aktualūs bei stilingi. Orientuojuosi į klientą, kuriam reikia kokybės bei kuris kuprinę ar rankinę perka ilgam laikui. Labai atsakingai renkuosi žaliavas. Stengiamės dirbti be atliekų.“ – kūrybos ambicijas pristato Sigita.

Vis dėlto šalia tvarumo, kūrėjai ne ką mažiau svarbus ir žaismė: „Visada noriu sugalvoti kuo įdomesnius ir originalesnius dirbinių pavadinimus. Pavyzdžiui, esu sukūrusi piniginę-delninę pavadinimu „AbraKadabra“. Pavadinimą galima interpretuoti savaip. Tai – tarsi burtažodis, kurį ištarus piniginė bus pilna pinigų arba magiškos transformacijos: iš piniginės į delninę vaizdingas pateikimas.“

Metų pabaigai – naujienos

Sigita pasakojo, kad metų pabaigoje „Big Hug“ kolekciją papildė naujos rankinės, kuriomis ji labai tiki.

„Pirmoji naujiena – unisex rankinė „Messenger“, pagaminta iš minkštos faktūrinės odos. Ji talpi, su daugybe kišenių tiek viduje, tiek išorėje. Tad tvarka rankinėje tikrai taps „misija įmanoma“. Antroji naujiena – unisex kuprinė „Explorer“, puikiai tiksianti ieškantiems ir atrandantiems geriausius dalykus. Ji didelė, minkšta ir talpi. Jų bus galima įsigyti tiek juodos, tiek dramblio kaulo spalvos.“- naujienas pristato Sigita.

„Niekaip negaliu atsisakyti didelių kuprinių. Man tokios gražiausios. Tai – tarsi oversize dydžio rūbai, kurie gražūs ir patogūs.“ – priduria kūrėja.

Ateičiai – daug svajonių, planų ir palinkėjimų

Sigita atvira – svajonių ir idėjų jai netrūksta, tačiau pripažįsta, kad galbūt reikėtų tik disciplinos, padedančios svajones paversti planais, o planus – darbais. Tačiau kūrėjos teigimu, ateityje bus naujienų: „Šiuo metu jaukinuosi ir testuoju dirbtinę, dar kitaip vadinamą „eko odą“. Jau pavasarį bus galima pamatyti rezultatą, ar man pavyko.“

„Myliu ir tikiu tuo, ką darau. Tikiu, kad kažkada mano veikla bus tarsi upė, nestovinti vietoje, turinti savo vagą ir kryptį.“

„Myliu ir tikiu tuo, ką darau. Tikiu, kad kažkada mano veikla bus tarsi upė, nestovinti vietoje, turinti savo vagą ir kryptį. Sau ir kitiems Lietuvos kūrėjams linkiu stabilumo šiais keistais laikais. o pabaigai – apkabinu, nes apkabinimai daro stebuklus.“ – jausmingu palinkėjimu pokalbį užbaigia Sigita.

Daugiau „Big Hug“ rankinių galite pamatyti ir įsigyti internetiniame puslapyje: https://www.bighug.lt

Nepamirškite apsilankyti ir „Big Hug“ socialiniuose tinkluose:

Facebook: https://www.facebook.com/bighugbags/

Instagram: https://www.instagram.com/big_hug_bags/