Gamta įkvepia laisvei, ramybei ir harmonijai. Jau nuo seno – tai neblėstantis kūrybinės energijos šaltinis, kurį į savo prekių ženklą „Story By Nature“ pasitelkė dekoratorė Indrė Trukšinaitė. Jos asortimente puikuojasi visų metų laikų gamtos istorijos, sudėtos į unikalaus dizaino namų dekoro detales, traukiančias net išrankiausių klientų akį. Taigi, šiandien apie kūrybinį kelią, iššūkius bei svajones kalbiname Indrę.
Nuo kalėdinio vainiko iki gamtos istorijų

„Story by Nature“ įkūrėjos dekoravimo ir namų puošybos veikla prasidėjo dar prieš septynerius metus. Tada ji sau pasigamino išskirtinį kalėdinį vainiką su miela voveryte ir pakabino jį ant savo lauko durų. Iš karto ir kaimynai, ir draugai pradėjo klausinėti bei domėtis moters kūrybiniais gebėjimais.

Išskirtinis susidomėjimas lėmė, kad Indrė išlaisvino savo kūrybinę gyslelę ir pradėjo vainikus kurti ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Pradžioje ji pirkėjams siūlė tik kalėdines dekoracijas, tačiau, pasak jos, užsakymai labai greitai viršijo lūkesčius ir kūrėja pajuto, kad tai, kas patinka jai – sulaukia didelio susidomėjimo ir iš augančio gerbėjų būrio. Taigi, šis ypač didelis aplinkinių palaikymas paskatino gaminti įvairias namų dekoro detales ne tik kalėdiniam laikotarpiui, bet ir visiems metams.

Kaip sako pati Indrė, jos meilė – gamta. Todėl savo pirmaisiais vainikais ji stengėsi atspindėti sezoniškumą, ragino pastebėti mažas detales kasdienybėje, kurios gyvenimą daro gražesnį ir prasmingesnį. Tarp šių detalių galėjo būti bet kas – ir gėlės žiedo forma, ir ryški spalva, ir faktūrų įvairovė gamtoje. Indrė yra atidi detalėms ir kartu estetė, todėl visi jos kurti vainikai yra apgalvoti, papildyti palinkėjimu bei tam tikra istorija.

Mano tikslas buvo, kad įsigytas vainikas nuspalvintų to, kuris juo džiaugsis kasdienybę ilgam, sukurtų gražius prisiminimus, priverstų stabtelėti ir nusišypsoti praeinančius.

„Mano vainikai buvo įkvėpti vaikystės prisiminimų, pasakų, gamtos herojų, žiemos pramogų, kvapų ir šiltų emocijų. Dauguma jų – vienetiniai. Man išties svarbu tvarumas, kokybė, ekologija, todėl gamybai atidžiai rinkausi tik kokybiškas medžiagas, derindama su natūraliomis detalėmis, gausiai dovanojamas mums gamtos. Mano tikslas buvo, kad įsigytas vainikas nuspalvintų to, kuris juo džiaugsis kasdienybę ilgam, sukurtų gražius prisiminimus, priverstų stabtelėti ir nusišypsoti praeinančius. Siekiau, kad jis taptų ne tik dar vienu artėjančių švenčių simboliu, bet ir gražia šeimos tradicija“, – teigia Indrė.

Karantinas padovanojo nesibaigiančių idėjų pliūpsnį

Stojus karantinui laiko atsirado daugiau, tačiau klientų poreikiai tik augo – užsidariusios namuose šeimos dar labiau norėjo puoselėti namų aplinką. Šios aplinkybės pastūmėjo plėsti asortimentą, išlaisvinti visas galvoje susikaupusias idėjas – taip gimė internetinė parduotuvė „Story By Nature“.

Mano tikslas – skatinti, kad kiekvieno sezono gamtos žavesys įkvėptų kurti jaukią atmosferą namuose bei į juos įnešti gamtos prieskonių.

„Tai – naujas, tik šį rudenį pristatytas prekės ženklas, kuris gimė iš meilės gamtai, aistros gėlėms ir noro dekoruoti. Galiausiai – ši kūrybinė linija atsirado iš nuoširdaus troškimo dovanoti, tai daryti iš širdies, kadangi, prisipažinsiu, man pačiai visada labiau patiko dovanoti nei gauti dovanas. Šiuo atveju, parduotuvė „Story By Nature“ unikali tuo, jog kiekvienam metų laikui yra pristatoma sezoną atspindinti kolekcija, kurioje galima rasti gausų pasirinkimą: interjero dekoracijas, namų tekstilės gaminius, kvapus ir gėles. Mano tikslas – skatinti, kad kiekvieno sezono gamtos žavesys įkvėptų kurti jaukią atmosferą namuose bei į juos įnešti gamtos prieskonių“, – pasakoja kūrėja.

Pasak jos, nors dauguma prekių yra sukurtos ir dedikuotos tam tikram sezonui, ieškantiems universalių detalių – puikiai tinka visais metų laikais aktuali kolekcija „Vabalai“. Stilingą prekių asortimentą sudaro medžiaginiai maišeliai, pagalvėlės, kosmetinės ir žvakidės su vabalais, print’ai, vabalų statulėlės.

Pavyzdžiui šio rudens, didžiulio susidomėjimo sulaukusi kolekcija „Grybai“, kurioje buvo pristatyti keraminiai grybai, print’ai su grybais, maišeliai grybams džiovinti, stalo padėkliukai ir servetėlės, virtuvės aksesuarai.

„Kiekvienas metų laikas man yra tarsi maža atradimų kelionė, kurioje gamta – neišsenkantis įkvėpimo šaltinis su spalvų, simbolių, formų ir faktūrų įvairove“, – savo išjaustais kūrybiniais patyrimais dalijasi Indrė.

Kūrybinio proceso detalių asorti

Anot dekoratorės, ją  labiausiai „veža“ pats kūrybinis procesas – nuo minties gimimo, prekių, audinių rinkimosi iki galutinio taško – visiško minties išpildymo. Tačiau daugiausiai pasitenkinimo suteikia artimas santykis su klientais.

„Man svarbu, kai klientai pastebi, ką noriu jiems parodyti bei grįžta, norėdami suteikti atgalinį ryšį. Tai – didelė paskata judėti pirmyn“, – patirtimi dalijasi Indrė Trukšinaitė.

Visgi ji neslepia – ne visas dekoracijas kuria pati, kadangi tai užima begalę laiko. Taigi, siekiant efektyvaus kūrybinio proceso, Indrė bendrauja su kitais menininkais ir rankdarbių kūrėjais.

„Šis bendravimas – taip pat labai smagi kūrybinio proceso dalis, nes visada stengiuosi, kad detalės būtų retos, originalios, nematytos, ir, žinoma, itin aukštos kokybės. Aš pati paprastai neperku pavienių prekių, nebent žinau, kad tikrai derės prie esamų daiktų. Puikus pavyzdys ir mūsų „Grybų“ kolekcijos musmirės. Jas, prieš pasiūlydama pirkėjams, „pratestavau“ pati. Vienais metais mano kalėdinė eglutė buvo papuošta vien grybais. Norėjau po egle padėti didesnių grybų ir radau musmires. Man patiko mintis, kad jos – puiki namų dekoro priemonė ir rudenį, ir žiemą. Grybus mėgstantiems, kolekcijoje galima rasti ne tik musmirių dekoro detales, bet ir maišelius maisto produktams, stalo servetėles bei takelius“, – teigia kūrėja.

Nors startavusi Indrė sulaukė daug palaikymo, padrąsinančių žodžių ir tikinčių jos sėkme, kūrybiniame kelyje būta ir iššūkių. Vienas jų – „Story By Nature“ prekių ženklo vystymas ir plėtra, nugulusi ant vienos kūrėjos pečių.

„Didžiausias iššūkis kūrybiniame kelyje tas, kad esu viena ir nors daugelyje sudėtingesnių procesų kreipiuosi į profesionalus, dažnai jaučiu, kad trūksta komandos, su kuria galėčiau pasitarti ar pasidalinti einamaisiais darbais. Turiu nemažą darbo patirtį paslaugų srityje, tačiau produktų pardavimas, el. prekyba – man buvo visiškai nauja sritis. Taigi pačiai tenka daug ir greitai mokytis.

Nuo pat „Story By Nature“ pradžios prioritetu laikau visokeriopą kokybę – man tai pagarbos klientams ženklas.

Tai – labai svarbu, nes nuo pat „Story By Nature“ pradžios prioritetu laikau visokeriopą kokybę – man tai pagarbos klientams ženklas. Aukštą kartelę bandysiu išlaikyti visomis įmanomomis pastangomis. Man nuoširdžiai svarbus kiekvienas klientas, jo patirtis ir tikiuosi, kad tai galima pajusti. Stengiuosi visada išgirsti klausimus, skirti asmeninio dėmesio ir nuoširdžiai patarti, kartu užtikrindama išskirtinį aptarnavimą“ – sako namų dekoro detalių kūrėja.

Pasak jos, svarbiausia neabejoti, kad svajonės iš tiesų pildosi. Tačiau, tik su viena sąlyga – reikia įdėti nemažai pastangų (kartais labai daug) ir tikėti tuo, ką darai. Tik tada troškimai išsipildys su kaupu!

„Story By Nature“ kūrybą suraskite: https://storybynature.com/prekes-tipas/namu-interjero-detales/

Taip pat sekite socialiniuose tinkluose:

Facebook: https://www.facebook.com/StorybyNature

Instagram: https://www.instagram.com/storybynature_/