Lietuvoje sukurtų, išskirtinės stilistikos pjaustymo lentelių ir serviravimo padėklų prekių ženklas “Stalo skalūnas” prikausto kiekvieno gurmano ar mėgstančio suktis virtuvėje akį. 100 % rankų darbo medžio apdailos lentelės darniai susiliejančios su akmenimi – didis išskirtinumas, gamybos procese pareikalaujantis daug laiko, tikslumo, bet kūrėjų pastangas atperka klientų atsiliepimai, iš lūpų į lūpas skriejančios rekomendacijos.
Gamtos įkvėpti, žmonių ištobulinti darbai

Serviravimo ir stalo dekoro gaminių prekių ženklas “Stalo skalūnas” prasidėjo nuo troškimo per kūrybiškumą išreikšti pasitikėjimą gamta. Įkūrėjai persikraustę iš Kauno į ramybe alsuojantį kaimą, buvo įkvėpti miško, natūralumo ir gamtos magijos. Tai skatino pamatyti dalykus kitu kampu bei estetišką, kūrybišką prigimtį suguldyti kokybiškuose gaminiuose.

„Stalo skalūno“ sukurtas stalo dekoras yra gaminamas iš aukščiausios kokybės žaliavų. Skalūnas yra siunčiamas iš Italijos tiekėjų – tai ypatingas akmuo, kurio raštas yra daug turtingesnis, išraiškingesnis. Daug dėmesio skiriama skalūno lėkščių pjaustymui, kraštelių apdailai ir galutiniam akmens paruošimui, kad gaminiai būtų ilgaamžiai. Produktų įtrinimui naudojamas tik kokybiškas linų sėmenų aliejus.

Viską savo rankomis gaminantys kūrėjai teigia, kad dirbiniai su medžio apdaila reikalauja ypatingai daug laiko, medis supjaustomas į plonas juostas, suklijuojamas iš skirtingų medžio rūšių ir kruopščiai pritaikomas akmens ir medžio draugijai.

Populiariausiuose gaminiuose – trijų medžių brolių sinergija

Kūrėjai pasakoja, kad pirkėjus labiausiai domina išskirtinės stilistikos rankų darbo serviravimo padėklas iš trijų rūšių medienos. Ši Trio pjaustymo lentėlė yra labai magiška, atskleidžianti prigimtinę “Stalo skalūnas” idėją. Šioje išskirtinėje pjaustymo lentelėje glaudžiai nugulę trijų brolių medžių fragmentai estetiškai papildys nepakartojamas bet kurios šventės akimirkas:

  • Beržas – suteiks lengvumo ir gaivumo pojutį.
  • Uosis – suteiks tikrumo ir įsimenančios akimirkos jausmą.
  • Juodalksnis- sodrumo ir nepamirštamo skonio.
Gaminiai puoselėjantiems maisto tradicija

Paklausti, ar gaminiai skirti užkietėjusiems gurmanams, estetams ar virtuvės virtuozams, “Stalo skalūno” įkūrėjai teigia, kad stalo dekoras, lentelės, serviravimo padėklai sutverti kiekvienam.  Patys prekių ženklo autoriai teigia puoselėjantys paprastumą, maisto tradiciją ir ryšį su gamta. Kiekviena šeima mėgstanti natūralumą, gamtos kūnų nepavaldumą laikui, vertinantys minimalizmą ir tvarumą – yra šio mažo šeimos verslo pirkėjai.

Dažniausiai produktus renkasi tie pirkėjai, kurie vertina estetiką, originalias dovanas, kai kurie įsisukę į aistrą gaminti.

Dažniausiai produktus renkasi tie pirkėjai, kurie vertina estetiką, originalias dovanas, kai kurie įsisukę į aistrą gaminti. Prekių ženklo gerbėjų tarpe ir tie, kurie kuria modernų interjerą su gamtos motyvais. Tačiau gamta tuo ir nuostabi – jos kūnai dera prie beveik prie kiekvieno interjero.

Prasideda kalėdinis pirkimas

Nors Kalėdos dar daugiau kaip už dviejų mėnesių – ypatingai jaučiamas visų prekių populiarumo augimas, net sunku išskirti ar numatyti pirkėjų poreikius. Prieš šventes žmonės ypatingą reikšmę teikia stalui ir jo apipavidalinimui, maisto pateikimui, akimirkoms  ir patiriamoms emocijoms prie stalo. Būtent apie šeimos, artimųjų klegesį prie stalo ir yra

“Stalo skalūnas” gaminiai- kiekvienu gaminiu norima prisidėti prie dekoro, estetikos ir jaukių tradicijų kūrimo prie stalo. Šio namų ir maisto pateikimo, serviravimo elementai išties puiki dovana – ji visuomet atrodo prabangiai, moderniai. Gaminių minimalistinis, tačiau išskirtinis stilius sukuria puikią harmoniją, kuri visada, be išimčių – tampa visa užpildančia stalo detale ir įneša kiekvienam patiekalui elegancijos.

Praktiškos naujienos

Besidomint naujienomis, “Stalo skalūnas” įkūrėjai atskleidžia, kad visai neseniai pasirodė – daugiausiai tikslumo, įdirbio  reikalaujantis padėkliukas „On Board”.

Jame atsispindi medžio ir skalūno harmonija, o išėmus iš įgilintos lentelės skalūno padėkliuką – gaunamas funkcionalus padėklas aukštesniais kraštais. Tai itin praktiškas pasirinkimas, nuo kurio nenusiridens alyvuogės ir tilps gausų būrį draugų nudžiuginanti užkandžių įvairovė! O tuo tarpu skalūno padėkliukas papuoš sumuštinių ar suktinukų eilę.

Laisvė ir harmonija prie stalo – tai didžiausia dovana pokalbiams ir jaukumui!

“Laisvė ir harmonija prie stalo – tai didžiausia dovana pokalbiams ir jaukumui!” – pokalbį baigia šio išskirtinio prekių ženklo įkūrėjai.


Skanaus!

El.parduotuvė: https://www.staloskalunas.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/staloskalunas
Instagram: https://www.instagram.com/staloskalunas/