Ši neišdildoma pažintis mums nutiko pavasarį, kuomet sunku buvo patikėti, kad vienas dubuo gerų darbų akcijoje gali sukelti tokį rezonansą. Tai buvo neregėta, nematyta, patrauklu.

“Lietuvos kūrėjai” portalas – tai atradimų vieta. Ir žinote ką? Per beveik penkis veiklos metus
mes jau gerai supratome, kas patinka mūsų skaitytojams. Vos užmetę akį, lyg protingieji kurmiai, atsakome sau, ar tai bus Jūsų dėmesio vertas atradimas, ar ne.

Šie pozityvių žinučių nuspalvinti indai – vienas gražiausių atradimų dovanoms. Kodėl? Juk per šias Kalėdas taip norisi dovanoti emocijas ir bent per nuotolį dalintis pozityvumu.

Tai kalbantys keramikos gaminiai, kurie Jūsų artimiesiems primins, jog šiandien “puiki diena”, o gal norite prisipažinti meilėje? Paruoškite savo simpatijai arbatos, kurios paskutinis lašas atvers žodį “myliu”. Gal jau seniai kažkam nesakėte kaip “gera būti”, o vaikai pamiršo žodį “ačiū”.

Šiame “Silvia Ceramic” darbų kataloge rasite ir aksesuarų, o kainos itin draugiškos, vertinant, kad kiekvienas gaminys vienetinis (puodelis 15€, dubuo 17€, o muilinės vos po 10€).

Mes garantuojame, kad tai bus gražiausias šio penktadienio atradimas ir visai nesvarbu, kad tai ne apie nuolaidas. Šiuose darbuose gyvena tiek daug grožio, spalvų ir emocijų, kad tikrai rasite nuostabių dovanų savo artimiesiems ir be nuolaidų!

Nuotraukų galerija. Paspauskite ant nuotraukos ir peržiūrėkite daugiau darbų.

Susipažinkite:
Facebook: Silvia Ceramic
Instagram: Silvia Ceramic