Kiekvienos mamos tikslas – užtikrinti saugią ir patogią vaiko kasdienybę. Tad kartais toks rūpestingumas, apsuptas kūrybiškumu, ambicija bei svajonėmis – atsiperka. Jis gali virsti ir verslu, padedančiu ir kitoms mamoms įgyvendinti tokį patį siekį. Puikus pavyzdys – kūrėja Justina Gezer ir jos iš didelės meilės sūnui Atlui gimęs prekinis ženklas „Sėdinukas“, siūlantis itin praktiškas sėdėjimo (atramines) pagalvėles mažyliams. Tad apie „Sėdinuką“ šiandien šnekučiuojamės su Justina.

Verslo pradas – motiniška meilė ir praktiško produkto paklausa

„Sukurti šį produktą paskatino mano sūnaus Atlo gimimas. Jam atėjus į šį pasaulį, supratau, koks nuostabus jausmas būti mama, koks begalinis džiaugsmas stebėti, kaip ne dienomis, o valandomis jis auga, vystosi ir keičiasi. Kadangi man, kaip ir kiekvienai mamai norėjosi viso, ko geriausio savo vaikui, sugalvojau sukurti funkcionalią pagalvę kūdikiui“, – pasakoja Justina.

Kūrėja priduria, kad gimusi idėja patenkino ir motiniškus lūkesčius: „Ne paslaptis, kad kiekviena iš mūsų norime kiek įmanoma pasilengvinti buitinį gyvenimą.“

Pasak Justinos, gimus vaikui, nesinorėjo jo apkamšyti pagalvėmis. Jai norėjosi vienos saugios, praktiškos ir funkcionalios pagalvės kūdikiui, kuri padėtų lavinti mažylio sėdėjimo įgūdžius, padėtų jam jaustis saugiai žaidžiant, tyrinėjant aplinką.

„Turint tokią pagalbą, net ir mama gali bent šiek tiek laiko skirti sau. Juk žinome, kad guvūs mažyliai reikalauja daug dėmesio ir buvimo kartu“, – šypteli Justina.

Kūrėja neslepia, kad sukurtos pagalvės mažyliams – jos ir mamos kūrinys. Pasak Justinos, jos mama turi auksines rankas.

„Mūsų produktas taip ir gimė. Pasidalinau su mama, ko norėčiau Atlui, o mama mano nupieštą idėją pavertė daiktu. Sukurtą pagalvę naudojau namuose, gamtoje. Visur, kur keliaudavome, turėdavome „sėdinuką“ su savimi. Galiausiai mama paskatino šį produktą pasiūlyti ir kitoms mamytėms. Ši idėja pasiteisino. Taigi, dėl didelio susidomėjimo pradėjome kurti produktą pardavimui“, – verslo pradžios detalėmis dalinasi Justina.

„Sėdinukas“ – natūralus, ekologiškas ir funkcionalus produktas

Paklausta, kokiais kriterijais atsirenkami audiniai ir detalės produktui, Justina neslepia – tai yra labai jautrus bei specifinis gaminys, skirtas mamai ir kūdikiui. Štai, kodėl visos pagalvėlės kuriamos iš natūralių ir ekologiškų medžiagų.

„Savo produktams naudojame natūralią medvilnę. Kiekvienas „sėdinukas“ yra vienetinis ir unikalus. Tokio pat neįmanoma rasti niekur, todėl įdedame labai daug kruopštaus rankų darbo“, – sako Justina.

Tai gaminys, kuriuo norima pasidalinti mažu palengvinimu su mamomis!

Pasak kūrėjos, produkto misija – pasidalinti šiuo originaliu gaminiu su mamomis, auginančiomis mažylius, nes „sėdinukas“ yra mamos ir visos šeimos pagalbininkas. Jis labiausiai vertinamas už kokybę, funkcionalumą ir praktiškumą.

„Kokybė – svarbiausia mūsų darbo dalis, kol funkcionalumas susipina su praktiškumu. Siūlome maitinimo ir žindymo funkcijoms skirtas didžiąsias pagalves (0+mėn.), žaidimų kilimėlius (0+mėn.), mini pagalvėles, skirtas mokintis gulėti ant pilvuko (3+mėn.), mini pagalvę vyresniam vaikučiui ar suaugusiajam, sėdėjimo ir atraminę pagalvę, saugančią nuo kritimų (6+mėn.) bei žaidimų staliuką su rankų darbo žaisliukais“, – asortimentu dalinasi Justina.

Kūrėjos teigimu, sėdinukas gali būti naudojamas tiek namuose, tiek gamtoje. 

„Specialiai siuvame termo medžiaga dengtus „sėdinukus“, kurie saugo mažyli nuo šalčio ir drėgmės. Tai puikus produktas šeimoms, kurios aktyviai keliauja su mažyliu“, – sako Justina.

Produktas ir vaikui, ir mamai

„Sėdinukas – mamoms, kurioms rūpi ne tik mažylis, bet ir jos pačios sau. „Sėdinuko“ pagalba, mama gali trumpam atlaisvinti rankas, kad pasidarytų būtiniausius darbus. Vaikas „sėdinuke“ saugiai savarankiškai gali tyrinėti aplinką, siekti daiktų, o tai didelis žingsnis mažylio gyvenime“, – sako kūrėja.

No photo description available.

Pasak Justinos, pagrindinės klientės yra mamos, kurios siekia palengvinti sau buitį. Jos dažniausiai pagalvę įsigyja, kai vaikui sueina 5-6 mėn. Būtent nuo tada ir rekomenduojama naudoti „sėdinuką“. 

Kūrėja sako, kad jos ir mamos sukurtos pagalvės puikiai tinka ir žindymo metu. Jas rankasi net ir mamos, kurių vaikai turi negalią.

„Tai – didelė pagalba visoms mamytėms“, – tikina ji.

„Sėdinukas“ nesėdi vietoje

Justina sako, kad sukūrus unikalų produktą bei sėkmingai plėtojant verslą, šiuo metu mintyse gausu ir įvairiausių planų bei svajonių. 

„Būtų smagu plėstis užsienyje, tose rinkose, kuriose vertinamas rankų darbas. Po truputį tai ir darome, bet visada norisi daugiau. Taip pat svajoju ištobulinti „sėdinuko“ pakuotę“, – svajonėmis ir tikslais dalinasi kūrėja.

Jos teigimu, šiuo metu planuojama ir prekinio ženklo plėtra mažesniuose miestuose: „Jau pradėjome bendradarbiauti su Pasvalio miestu, tačiau plėsimės ir toliau.“

Kūrėja taip pat neatmeta svajonės įsirengti ir savo kūrybinę studiją, kurioje galėtų ir toliau kurti „sėdinukus“ bei plėsti prasmingą verslą.

No photo description available.

„Sėdinukas“ produktus galite įsigyti per socialinius tinklus, susiekę su kūrėja Justina:

https://www.facebook.com/sedinukas.lt

https://www.instagram.com/sedinukas/