Jos estetiškos, stilingos, profesionalios ir Mezges yra vienas stabiliausių lietuviškų prekinių ženklų, kurie tikrai verti pasaulinio pripažinimo. Keletas punktų, kodėl mes taip manome:

1. Ilgaamžiškumas. Įsigijęs “mezgių” gaminį, tu gali būti tikras, kad jis nenuvertės po vieno sezono. Kokybė ir dabartinių mados tendencijų derinys jų kolekcijų galiojimą pratęsia iki “nešiok, kol atsibos” termino. 

2. Prekės ženklo autoritetas. Lietuvos kūrėjų klube dažnai diskutuojame, kad lietuviškam prekės ženklui labai sunku susigaudyti, kokiems bendradarbiavimo pasiūlymams atsispirti, o su kuo sutikti. Kur reklamuotis, o kur ne. Tas bandymas laviruoti tarp etikos, greito tikslo siekimo, neretam kūrėjui pakiša koją ir visos vertybės subliūkšta kaip helio balionėlis. Bet Mezges turi stuburą ir joms puikiai sekasi judėti pirmyn, išlikti savimi, neįsiveliant nei į kopijavimo (tik kai jų idėjos buvo pasisavintos), nei į nevykusių reklamų skandalus.

3. “Premium”. Pirma mintis apie pastarąsias Mezges kolekcijas. Nuo jaukių, kokybiškų mezginių jos vis sau kelia kartelę ir juda į TOP lietuviškų prekių ženklų kategoriją. O kur dar žinutė “Šalti nemadinga”! Ar žinote dar nors vieną LT prekių ženklą turintį tokį tvirtą šūkį? 

4. Pasiekiamumas. “Mezges” turi butiką Šv. Stepono gatvėje, Vilniuje, dar jos glaudžiasi ir FAIRY HOUSE Boutique Panevėžyje pas kitą mūsų klubietę. O paskutiniu metu, jos praplėtė savo prekybos vietas ir bus dar labiau visiems pasiekiamoms “LOCALS” parduotuvėse. O mes visada rekomenduojame pirkti tiesiogiai internetu www.mezges.lt, nes pirkdami tiesiogiai iš kūrėjų, padedate jiems augti ir kurti naujus dalykus. Patikimi prekių ženklai turi efektyvią pinigų grąžinimo politiką, tad jeigu kažkas netiks – per įstatymuose nurodytą terminą naujas, nenešiotas prekes galėsite grąžinti. 

Sėkmės Jums, Mezges! Taip ir toliau!

Facebook: Mezgės Instagram: Mezgės E-shop: www.mezges.lt