Šiandien mes oficialiai atidarome jaukių, ilgų, kvepiančių meduoliais, eglės sakais, mandarinais istorijų ciklą, kuris padės Jums puošti namus, stebinti draugus ir suteiks pozityvumo tamsiuoju metų laiku.

Šiandien mes oficialiai atidarome jaukių, ilgų, kvepiančių meduoliais, eglės sakais, mandarinais istorijų ciklą, kuris padės Jums puošti namus, stebinti draugus ir suteiks pozityvumo tamsiuoju metų laiku.

Ši jautri istorija apie merginą, kurios idėja gimė lyg pozityvumo atsakas į neišmatuojamą širdgėlą ir lyg prasmingas pėdsakas, suteikiantis džiaugsmo kitiems.

Karina Augucevičiūtė, www.kvepiantys.lt įkūrėja savo istoriją pradeda nuo pasakojimo apie ypatingą laiką, kuriame atrado vietos kūrybiškumui. “Idėja gimė, kai netekau tėčio. Naktimis negalėdavau miegoti, tad įvairios mintys, ilgesys, pyktis užplūsdavo galvą. Vieną naktį, kai toks emocijų ratas sukosi staiga prisidėjo ir dar viena skiltis – ateities planavimo ir susitaikymo.”

Merginos gyvenime didelę vietą visada užėmė šventės, jų laukimas, dekoras, jaukumas. Prisiminusi šeimos šventes ir pridėjusi geriausių atmintyje išsaugotų, nebepakartojamų akimirkų ilgesį, gimė noras sukurti kažką materialaus.

Kvepiantys.lt įkūrėja sako, kad nors paieškų, fizinio realizavimo etapas nebuvo lengvas, tačiau pati idėja buvo stipresnė už kilusius iššūkius ir neleido sustoti. ,Taip gimė “KVEPIANTYS” / kalėdiniai žaisliukai, kurie puikiai tiks ir kaip namų kvapas kasdienai.

Močiutės pyragais ir meduoliais dvelkiantis Žmogeliukas, gaivia mėtos arbata dvelkiantis puodelis pakvies pokalbiui su draugu, raminantis levandų kvapas kvies sugrįžti į jaukius namus, o širdelėje susilieja daugybę kvapų, kurie primins kalėdas, meilę, ilgesį, džiaugsmą ir prasmę tam ką darote. Žaisliukų kvapui išgauti naudajami malti ir nemalti maišyti prieskoniai, džiovintos žolelės ir levandų žiedai.

Kūrėja paklausta, kuo šios dekoracijos skiriasi nuo kitų kalėdinių dekoracijų, vėl kalba apie tai, kad tai ne tik daiktas. Tai begalinis tikėjimas idėja ir meilė kiekvienam kvepiančiam žaisliukui. “Žinau, jog tai darau su beprotiškai svarbia mintimi – skleisti meilę, šilumą ir ryšį tarp mums artimiausių žmonių, tad tai labai motyvuoja.” – sako Karina.

Baigdama pokalbį Kvepiantys.lt įkūrėja sako, kad visame kame svarbiausios jai yra šeimos ir tvarumo vertybes ir kad labiausiai trokšta, kad pamačius ar užuodus jos gaminius žmonėms kiltų džiugios emocijos ir prisiminimai, kuriais jie norėtų pasidalinti su savo artimaisiais.

Kvepiančių žaisliukų galite įsigyti:
Facebook.
Instagram.
E-shop.