Šv. Kalėdų siautulys apima visus – tiek mažus, tiek didelius, tačiau dovanų gausa dažniausiai būna nukreipta į pačius mažiausius šeimos narius. Tėveliai, seneliai ir artimieji trokšta nustebinti mažojo pasaulį kuo gražesnėmis, įvairesnėmis dovanomis, nors patys mažiausieji dar menkai supranta žiemos švenčių bei dovanų magiją. „Lietuvos kūrėjai“ komanda atrinko Jums gausų rekomendacijų šūsnį, kad šių metų dovanos vaikams iki trejų metų būtų prasmingos, sušildančios visų šeimos narių širdis ir ilgai saugomos prisiminimų skrynioje.
  1. MIELA SIELA – tai natūralių, rankų darbo žaislų oazė. Išskirtinio dizaino mediniai žaislai sutverti tam, kad skatintų vaiką kurti savo žaidimų pasaulį. Natūralių medžio atspalvių, malonūs liesti medinukai vaiko vaizduotėje gali įgyti spalvas, charakterius bei vaidmenis bei pasakoti pačias nuostabiausias vaikystės istorijas.

2. BY VAIDA PETREIKIS – tai širdį spaudžiančių, sentimentaliai spalvotų veltų batukų pasaulis mažosios kojytėms, kurias norisi saugoti ir puošti. Velti merino vilnos batukai sušildys pėdutes pasivaikščiojimų metu bei papuoš šventines akimirkas. Ilgaamžiai batukai neabejotinai taps atributu, kuris keliaus į prisiminimų bei saugomų vaikystės simbolių skrynią.

3. MINI CAMP – tai žaismingas vaikystės pasaulis, kupinas minkštų pasivartymų ant žemės ir šaunių slėpynių. Šiuose namuose gyvena stilingi tipiai (palapinės) bei kiti kambario atributai. Patiems mažiausiems čia rasite tiek mielų, tačiau praktiškų smulkmenų, tiek bent kelis metus džiuginančių dovanų.

4. COZZZY – tai paslaptingas prisiminimų meškinų, sukurtų gerais darbais keisti pasaulį, namai. Šie pliušiniai meškinai džiugins vaikutį nuo pirmų gyvenimo metų iki universiteto suolo, o po to lauks naujos mažųjų kartos. Itin dailiai pasiūti iš kokybiškų audinių meškinai gali būti personalizuoti ir ant jo kojelės gali būti išsiuvinėta pirmoji raidė ar kitas šeimos simbolis.

5. KETURIOS KĖDUTĖS visus savo gaminius kuria su dideliu dėmesiu kiekvienai detalei ir visumai, gal todėl čia rasite bene patį plačiausią asortimentą ne tik dovanoms, bet ir mažylių kasdienybei: nuo pataliukų, lizdelių iki chalatų ar grojančių pagalvėlių. Beveik visi gaminiai gali būti personalizuoti. Šios dovanos neabejotinai nudžiugins kiekvieno kūdikėlio mamą, tad galite būti tikri, jog su šiais pasirinkimais visada pataikysite į dešimtuką.

6. MADE BY UGNE. Ilgametis ir tvariai veikiantis prekių ženklas visada ras ką pasiūlyti Jūsų dovanų idėjoms – čia gausus pasirinkimas spalvotų meškučių, lėlyčių, megztų rinkinukų patiems mažiausiems su zuikučiais, kojinytėmis, pledukais, taip pat ir keramikos dirbiniai. Visi kūriniai bus dailiai supakuoti ir visada pakeliantys nuotaiką.

7. DIDŽIOJI MAŽOJI – tai vaikų literatūros kūrėjai. lietuviškos knygelės. Jų sukurtos spalvingos knygelės „Būna visokių daiktų“ ir „Būna visokių gyvūnų“ skirtos patiems mažiausiems (vaikams iki trejų metų), kurie pradeda mokytis pirmųjų žodžių, susipažįsta su pasauliu. Tai spalvingi piešiniai, ypatingai dėmesį traukiančios spalvos ir pirmąjį pabandymą „graužti knygas“ atlaikanti tekstūra.

8. MANOPILIS – tai abejingų nepaliekantis statinys, kurio eksterjeru (o gal ir interjeru) galės pasirūpinti mažieji dalininkai. Kaip žinia piešimas yra labiausiai mėgstama vaikų veikla, taigi pagaliau turime Lietuvos vaikams gaminį, kuris ne tik suteikia neribotas vaizduotės galimybes, bet ir leidžia nuo mažų dienų pažinti Lietuvos istoriją. Tereiks dažų arba kitų piešimo priemonių ir Jūsų mažylis turės neribotas kūrybos pamokas.

9. BOHO BOW – tai pirmųjų mergyčių galvos aksesuarų namai, kuriuose rasite galvelės nespaudžiančias galvajuostes, lengvus stilingus kaspinėlius, dailius lankelius. Tai švenčių, fotosesijų ir progų puoštis kasdien idėjos. Šis prekių ženklas siūlo unikalią idėją – 24 aksesuarų Advento kalendorių, kuris visą mėnesį iki Kalėdų nudžiugins visas mažyles.

10. SUPUOSI – tai iki smulkmenų ištobulintos sūpynės kūdikiams, vaikams ir visai šeimai. Tai nepamirštamas juokas, džiaugsmas ir net lengvas miegelis smagiai užsisupus. Įvairių spalvų sūpynės gali būti subtili interjero detalė, kuri niekada neliks tuščia ar nenaudojama. Visi mažyliai mėgsta suptis, tad ši dovana nepaliks abejingų, o mamoms suteiks nors akimirką ramybės.

11. BUBOO – tai vaikų galvelių apsauga nuo pačio mažiausio iki…kol vėl suvaikėjame:). Didelę patirtį sukaupusi ir itin daug dėmesio būtent kepurėms skirianti kūrėjų šeima siekia, kad jų kepurės būtų nesunešiojamos, o klientai sugrįžtų iš meilės ir lengvos priklausomybės. Šias kepures dažniausiai savo vaikams perka mamos, išgirdusios rekomendacijas iš kitų mažylių mamų arba darželio auklėtojų, tačiau močiutėms ir seneliams tai gali būti lengvas dovanos pasirinkimas.

12. MINIME – INTERIOR DOLLS. Čia gyvena mieliausi pasaulyje apsikabinimų žaislai, kurie savo rankelėmis ir kojelėmis apsups mažylį ir nubaidys tamsos baimę, liūdesėlį dėl nepasisekusio piešinio ar išsitaškiusios košės. Tai draugai, kurie visada šalia ir gali papasakoti slapčiausius nutikimus bei vaikučio paslaptis ar svajones.

13. PIRŠTUKŲ PASAULIS. Čia kuriamos siūtos knygelės vaikams ir kitos jaukios, mažos dovanėlės įvairioms progoms. Krikštynoms, pirmiesiems gimtadieniams, palankynoms, kalendorinėms šventėms rinkitės šias ypatingo kruopštumo pareikalaujančias rankų darbo dovanas ir nustebinkite mažylį netikėta dovana. Ji ne tik žaislas, bet ir vaikystės prisiminimas. Daugybę situacijų apimančios siūtos knygos įtrauks mažylį ir lavins jo gebėjimą suprasti jį supantį pasaulį.

14. LOVEKO – mažiausiųjų tėveliai ir artimieji žino, jog baltas cukrus ypatingai kenksmingas mažiesiems, tačiau šventės toks metas, kada norima kažkuo skanaus nustebinti ir mažuosius šeimos narius. LOVEKO sukomplektuoti dovanų rinkiniai patiks vertinantiems kokybę, natūralumą, skonį ir besidomintiems sveika mityba! Taip pat čia rasite iš vasaros aromatų, sutalpintų džiovintuose vaisiuose ir izomalto cukraus sukurtus ledinukus.

15. ĄŽUOLINĖ STATINĖ čiuožyklos vaiko kambariui. Nesurasite vaiko, kuriam nepatiktų čiuožti žemyn ir vėl kilti laipteliais. Smagi interjero čiuožykla gali tapti trasa mašinėlėms ar meškinams žemyn „nuleisti“. Ši dovanos idėja skatina vaikučius judėti, kas ypač aktualu žiemos metu, kai lauke oras subjuręs arba kai mažylius aplanko virusai.

16. 5RPkids. Rankų darbo kūriniai, kurti su meile, kūrybine aistra, kruopštumu, atidumu detalėms ir pirmiausiai, galvojant apie vaikus! Šiuose kūrybos namuose vyrauja lino ir kiti natūralūs audiniai. Kiekvienas gaminys dvelkia romantika, vaikystės pastele ir yra pripildytas sentimentalumo bei grožio.

17. MI_ELI šilumos ir merino vilnos jaukumo sklidina vaikystė su ilgais pasivoliojimais sniege, be baimės sušalti pastatytos sniego senių eilės bei beribės platybės sniego angelų. Tai jaukios, bumbuluotos kepurės bei nepakeičiami natūralūs megzti rūbai vaikams (asortimente vyrauja rūbai ir moterims bei vyrams). Juk vaikui svarbiausia neperkaisti ir nesušalti, tad būtent Lietuvoje sukurti rūbeliai palengvins mamų dalią ir padės apsisaugoti nuo peršalimo ligų.

18. SĖDINUKAS – atraminė/lavinamoji/sėdėjimo pagalvė kūdikiui 6 + mėn. Tai saugi priemonė kiekvienam sėdėti pradedančiam mažyliui! Šios spalvingos ir mielos pagalvės pagalba lavinamas mažylio sėdėjimo įgūdis, jis gali jaustis saugiai, žaisti ir tyrinėti aplinką, o mama gali būdama šalia atlikti būtinas namų ruošos užduotis.

19. SURINK LIETUVĄ. Atminties žaidimas „Surink Lietuvą“ kviečia ypač mažiesiems patraukliu būdu lavinti atmintį bei dar geriau pažinti Lietuvą, susipažinti su jos įdomybėmis ir smagiai praleisti laiką tiek kelionėse po Lietuvą, tiek namuose. Žaidimą sudaro 24 poros kortelių (viso 48 kortelės) ir 24 įdomus faktai apie kortelėse pavaizduotus objektus.

20. SAULĖS ŽOLĖS. Šios avelės yra mieliausi regėti sėdmaišiai, kurie gali pripildyti Jūsų vaiko kambarį jaukumo, žaidimų ir gyvybės. Su kiekvienu įsivaizduojamu „bee..“ Jūsų mažylis galės apčiuopti natūralių siūlų spurgelius – avies kailiuką, liesti tyrinėti pasaulį, o ilgaamžis gaminys puikiai derės ir augančio vaiko kambaryje kaip stilinga detalė.

21. NICEVIBES lėlės, skirtos ugdyti vaikų fantaziją, kūrybiškumą bei emocinį intelektą. Lėlyčių veide nesurasite nuotaikos, todėl vaikams lengva įsivaizduoti ir sukurti lėlės emociją kas kartą vis kitokią. Lėlių drabužiai paremti minimalizmu, tačiau spalvinė gama apima visas pagrindines spalvas, taigi drabužiai atlieka ne tik puošybos funkciją, bet ir padeda išreikšti emocinę būseną.

22. SAULYTĖS VARLYTĖS. Unikalūs aksesuarai vaikams, pagaminti prikeliant senovinį amatą – audimą, bet jį pateikiant šiuolaikiškame spalvų ir raštų kontekste. Galite užsisakyti pačius įvairiausius, individualiai Jums išaustus derinius bei derinti visos šeimos aprangą, žaisdami šiais aksesuarais. Kiekvienam vaikui patiks ryškios spalvos, o populiariausi išlieka trispalvės raštų gaminiai.

Šis gausus sąrašas dovanų idėjų – tik dalis to, kas laukia Jūsų Didžiojo Lietuvos kūrėjų mugėje internetu. Čia rasite dovanas ir vyresniems vaikams, ir kitiems šeimos nariams. Tai skanūs patyrimai, estetiški atradimai bei lengvas prasmingų dovanų pasirinkimas, tiesiogiai iš Lietuvos kūrėjų.

Aukščiau aprašytus gamintojus rasite, paspaudę ant pabraukto pavadinimo prie aprašymo arba su kainomis ir pilnais kontaktais – https://www.lietuvoskurejai.lt/kaledu-muge/