Artėjant Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams, gruodžio mėnuo yra skirtas prisipildyti namus šventinės nuotaikos ir nuostabaus žiemos stebuklo. Šventiniai žibintai, spindinčios girliandos, žvakių šviesa ir rūpestingai išdėstyti kalėdiniai akcentai užpildo namus šiluma ir džiaugsmu. Tačiau vienas iš svarbiausių elementų, kuris suteikia namams išskirtinės magijos – žaliaskarė eglutė, puošta svarbias akimirkas menančiais žaisliukais. Jeigu dar ieškote, kaip šiemet puošite kalėdinę eglutę arba svajojate apie ypatingus 2023-ųjų metų simbolius, mes, „Lietuvos kūrėjų“ komanda, paruošėme jums keletą rekomendacijų. Šiame sąraše rasite gausų pasirinkimą išskirtinių rankų darbo lietuviškų kalėdinių žaisliukų, kuriuos dovanodami sukursite prasmingas tradicijas.

SILVIA CERAMIC – džiaugsmo šaltinis. Tai daugiau nei kalėdinis žaisliukas, kurį pakabinus ant eglutės šakos norisi ištarti „gražu“. Šie su meile ir besiliejančiu kūrybiškumo pliūpsniu sukurti keraminiai kalėdiniai burbulai yra tyrinėjimai, atradimai, simboliai ir estetika. Tai nuostabi ir kūrybinga kalėdinio dekoro dalis! Kalėdiniai burbulai gali ne tik puošti eglutę, bet ir nešti su savimi prasmę bei linkėjimus.

Įsigykite, susisiekę su autore per socialinius tinklus: https://www.facebook.com/SilviaCeramicLt

BY VAIDA PETREIKIS –  tai Kauno senamiestyje, Laisvės al. įsikūrusi studija, kurioje susipina analogų neturinčios veltų gaminių kūrybinės idėjos. Ši kūrėja garsėja skandinavišku minimalizmu ir ypatingai subtiliu stiliumi, kuris suteikia detalėms jaukumo ir elegancijos. Veltų gaminių studijoje gimsta rankų darbo kūriniai, kaip ir kūrėjos mėgstamo džiazo melodijos, kuriantys visapusišką estetinį malonumą. Leiskime BY VAIDA PETREIKIS sukurtoms veltoms gilėms su ąžuolo kepurėlėmis, gnomams ir kalėdiniams nykštukams papuošti Jūsų Kalėdų šventę.

Jaukumo simbolius įsigykite: https://www.etsy.com/shop/VaidaPetreikis

GIEDRĖ BARDZILAUSKĖ, kurianti virš kasdienybės pakylėjančius porcelianinius kūrinius, siūlo išskirtinius rankų darbo kalėdinius žaisliukus – angelus su paauksuotomis detalėmis, gaminamus iš australiško porceliano. Kiekvienas šis vienetinis angelas pasižymi unikaliu dizainu ir subtiliu bei elegantišku stiliumi. Šie porcelianiniai angeliukai taps išskirtiniu papuošimu jūsų Kalėdinės eglutės šakoms ar dovanų idėja.

Suraskite pas mus portale, įsigykite per socialinius tinklus, susisiekę su autore: https://www.lietuvoskurejai.lt/produktas/porcelianinis-zaisliukas/

HUG THE MOON megztuose kalėdiniuose žaisliukuose įkūnytas jaukumas, minkštumas ir kalėdiniai simboliai, atsiskleidžiantys rankų darbo šilumos ir šventinio žavesio derinį. Kiekvienas šis žaisliukas sukurs ypatingą kalėdinę atmosferą. Šios megztos dekoracijos, kuriose įamžinti eglutės, besmegenio, briedžio ar labiau abstraktūs raštai leidžia kurti tyrinėti kviečiančią eglutę. Megzti iš kokybiškų siūlų ir pilni meilės bei rūpesčio, šie žaisliukai taps ne tik vizualiu, bet ir jausminiu Kalėdų akcentu, kuris palieka neišdildomą įspūdį.

Įsigyti: https://otileclothing.com/collections/eglutes-zaisliukai

CERAMICAT šeima, pasižyminti meistriškumu ir kūrybiškumu, gamina ne tik nuostabius keramikos dirbinius ir dekoro detales namams, bet ir šventinės dvasios žaisliukus. Naujiena šiame kūrybiniame procese – naujieji žaisliukai su aukso glazūra. Kiekvienas žaisliukas, subtiliai papuoštas aukso potėpiais, tampa išskirtiniu švenčių akcentu, pridedančiu prabangos ir šilumos jūsų namams. Ši nauja linija atspindi „CERAMICAT“ siekį nuolat pasiūlyti įdomius ir unikalius gaminius savo klientams. Šventinės dienos taps dar ypatingesnės su rankų darbo keraminiais žaisliukais, kurie ne tik džiugins savininkus, bet ir taptų ypatinga, vardine dovana artimiesiems.

Įsigykite: https://ceramicat.lt/collections/kaledines-dovanos

MAŽUMĖ lininiai rankų darbo kalėdinės eglutės žaisliukai taps puikia dovana tiems, kurie vertina unikalius ir išskirtinius rankų darbo kūrinius. Pasirinkite pageidaujamą audinio spalvą, siuvinėjamą tekstą ir asmeniškai Jums bus paruoštas vienetinis eglutės papuošimas. Smulkūs ir detalūs siuvinėti žaisliukai kuria žavią ir jaukią atmosferą. Širdelė simbolizuoja meilę ir švelnumą, tuo tarpu paukštelis – laisvę ir šviesą. Šios dekoracijos tampa ne tik puikia kalėdinių papuošimų idėja, bet ir simboliška, šilta dovana.

Suraskite ir džiaukitės nepriekaištinga kokybe: https://www.mazume.lt/-kaledinis-eglutes-zaisliukas

RAMUNĖS NAMEILĖ. Šis bendras kūrinys tai 2 Lietuvos kūrėjų draugystės išraiška. Šį nuostabų, porcelianinio NAMELIO ir SIVILE autorinio kvapo HISTORIA rinkinį galėsite dovanoti savo artimiesiems ir bičiuliams. Afirmacinis žodelis, kurį [jei užsakysite individualiai] šį rinkinį, galėsi sugalvoti patys, atsižvelgdami į tai ko norite palinkėti ateinančiais metais, tam žmogui, kuriam jį dovanosite. Tuo žmogumi galite būti ir jūs patys. Juk niekas geriau už mus pačius, nežino, ko iš tiesų trūksta mūsų širdžiai, kad ji būtų užpildyta laime, džiaugsmu, įkvėpimu ar dar kuo. Tai daugiau nei kalėdinis žaisliukas ar kvepianti dekoracija – tai prasmės ir dėmesio pripildyta dovana.

Įsigyti: https://ramunesnameile.lt/products/balto-porceliano-kaledinis-zaisliukas

ŠILKO JAUSMAS – atveria Jums duris Į natūralių, ištapytų šilko kūrinių pasaulį, pilną švelnumo ir spalvų žaismės. Kūrėja siūlo elegantiškus, vienetinius šilko šalius, skareles, taip pat žavi šilkinių kalėdinių dekoracijų idėja. Geriausiai ją atskleidžia originalaus dizaino kalėdinės dekoracijos. „Obuoliukas“ – tarsi mažas linkėjimas gausos, šilumos ir džiaugsmo, kurį galima išreikšti per šviesų ir subtilų kalėdinį šilko akcentą.

Suraskite pas mus, o įsigykite, susiekę su „Šilko jausmas“ autore per socialinius tinklus: https://www.lietuvoskurejai.lt/produktas/kaledine-dekoracija-obuoliukas/

MAGIK rankų darbo siūti žaisliukai – tai kalėdinės dekoracijos, kurios įneša į namus šventinę nuotaiką ir dovanų džiaugsmą. Šie ypatingi kalėdiniai žaisliukai ne tik suteiks jūsų Kalėdinei eglei išskirtinumo, bet taip pat bus puiki dovana brangiems žmonėms. Kiekvienas žaisliukas atidžiai pasiūtas iš organinės medvilnės muslino ir puoštas su lininės virvelės pakabinimu. Tvarumas čia transliuoja ne tiesiog madingą terminą, tačiau reiškia, kad šie žaisliukai yra pagaminti iš drabužių siuvimo metu atsiradusių audinio likučių. Kūryba be atliekų prisideda prie aplinkos tausojimo.

MAGIK įvairių spalvų žaisliukų rinkinius suraskite pas mus, o įsigykite, susisiekę su kūrėja per socialinius tinklus: https://www.lietuvoskurejai.lt/produktas/siuti-kalediniai-zaisliukai/

5RPKIDS  yra prekės ženklas, kuriame siuvami sentimentus kuriantys drabužiai ir žaislai su meile, kūrybine aistra ir ypatingu dėmesiu natūraliems audiniams. Šiame asortimente rasite ir unikalius lininius kalėdinius žaisliukus, kuriuose įsiuvinėti linkėjimai ar prasmingi žodžiai. Šie žaisliukai ne tik puošia namus kalėdinės šventės metu, bet taip pat neša su savimi teigiamą energiją, sukurdami jaukumą ir džiaugsmą. „5RPKIDS“ įprastai siūlo 5 žaisliukų rinkinį, tačiau jie taip pat atvirai priima individualius užsakymus. Kiekvienas šio prekinio ženklo kūrinys atspindi ne tik puikų dizainą ir kokybę, bet ir kūrėjos įsipareigojimą sudėti begalinę meilę bei rūpestį į kiekvieną gaminio detalę.

Siuvinėtus žaisliukus – linkėjimus galite įsigyti: https://www.etsy.com/shop/5RPkids

AUREART  pristato įvairius kūrinius, kuriuose dera spalvų žaidimas ir kruopštus rankų darbas, estetiškai tinkantis ne tik interjerui, bet ir dovanoms. Kūrėjos kolekcijoje galima rasti ypatingas dekoracijas – angelus, skirtus kalėdinės eglutės puošimui. Šios rankų darbo lėlytės-angelai, sukurti iš kokybiškų medvilnės siūlų ir elegantiškų medinių detalių. Mažosios lėlytės-angelai ne tik praturtina eglutės puošybą, bet ir perduoda šeimai šilumą, ramybę. Toks subtilus akcentas harmoningai įsilieja į šventinę aplinką, papuošia dovanų turinį ir sukuria jaukumą, kurio taip norisi artėjant Šv. Kalėdoms.

Šie plazdantys angeliukai gyvena čia: https://aureart.lt/sventems/sv-kaledoms

AVILIO ISTORIJOS – istorijas pasakojantis pseudonimas ekologiškam Smaidrių šeimos bitynui, kuris įkurtas Dieveniškių regioniniame parke gamina ne tik medaus dovanas, bet ir kitus bičių produktus. Tarp jų – įvairių formų bičių vaško žaisliukų rinkiniai. Neabejojame, kad kiekviena puošiama kalėdinė eglutė sužibės naujai, jei ant jos nuguls įvairių dizainų bičių vaško žaisliukai. Visiems žaisliukams naudojamas šimtaprocentinis bičių vaškas, tad namai prisipildys ne tik žaliaskarės, bet kalėdinių žaisliukų, primenančių vasarą ir žydinčias pievas, kvapo.

Įsigyti galite: https://www.avilioistorijos.lt/collections/kalediniai-zaisliukai

SIRDUKE/ DOVANOS su visa meile kuriamos kalėdinės džiaugsmo detalės – tai nuostabus dekoras Jūsų eglutei, kurią norisi papildyti minkštais ir plazdančiais nertais baltaisiais angelais, net artimųjų dėmesio šilumoje netirpstančiomis snaigėmis. Tai simboliai, kurie pripildys bet kurią dovaną prasmingais linkėjimais.
Šios kūrėjos vizitinė kortelė – širdelės formos nertuose maišeliuose nuguldyti namų ar spintos kvapai, pripildyti natūraliais aromatais: cinamonu, apelsinu, žvaigždiniu anyžiumi, levandomis.

Asortimentą rasite pas mus, o įsigyti, susisiekus su kūrėja per socialinius tinklus: https://www.lietuvoskurejai.lt/brand/sirduke-dovanos/

INETA PETRĖNAITĖ ART kūrybos ašis – nepriekaištinga visuma. Kiekvienas kūrinys yra pagrindinis džiaugsmo ir estetikos šaltinis, tačiau neatsiejama to dalimi tampa pateikimas, pakuotė. Inetos studijoje gimstantys rankų darbo gaminiai puošia namus grakštumu, estetika ir natūralumu. Kalėdinių gaminių linija ne tik perteikia išskirtinį stilių, bet ir prideda teigiamos energijos jūsų namams, nes tik prisilietus galima suvokti, kiek meilės įdedama į kiekvieną detalę. Jei ieškote daugiau nei kalėdinių žaisliukų, bet dovanos, simbolio, Inetos asortimente galite rasti tai, ko ieškote!

Visus šiuos kalėdinius žaisliukus, įsigysite suderinę su autore asmeniškai. Kainos ir aprašymai bei kontaktai: https://www.lietuvoskurejai.lt/brand/ineta-petrenaite-art/

MIELA SIELA kuriama medinių žaislų serija vaikams padeda kurti įvairiausius žaidimo scenarijus, skatina panirti į savo susikurtą pasakų pasaulį. Ši ypatinga kalėdinių žaisliukų kolekcija kviečia puošti eglutę vaikystės simboliais, savo vaiko mylimiausiais personažais ir taip mažam žmogui suteikti svarbią vietą šeimos tradicijose. Visoje šioje serijoje yra net 15 skirtingų gyvūnėlių variantų, kuriuos galite pritaikyti pagal vaikučio mėgstamą herojų, kalėdinį briedį ir t.t.. Šie mediniai eglutės žaisliukai gali būti puiki dovana, nes yra galimybė personalizuoti su išgraviruotais vardais ar mažais linkėjimais.

Įsigykite: https://www.etsy.com/shop/mielasiela

ARZA GALLERY – gintaro dirbinių prekių ženklas, apjungiantis pačias įvairiausias technikas ir medžiagas. Patyrę gintarinių papuošalų kūrėjai, tautodailininkai, menininkai kviečia dovanoti mūsų kultūros auksu vadinamo gintaro gabalėliais puoštus kalėdinius žaisliukus. Tai bus puiki dovana, miela smulkmena užsienio partneriams ar vertinantiems Baltijos jūros regiono tradicijas ir kūrybą. Vieno žaisliuko kaina 10 EUR. Įsigyti, susisiekus su kūrėjais per socialinius tinklus: https://www.facebook.com/arzagallery/

PATOGUTIS kūryba suteikia vaiko kambariui estetikos ir tvarkos, siūlydama elegantiškus veltinio laikymo krepšius su subtiliu dizainu. Artėjant gražiausioms metų šventėms, pristato minkštų kalėdinių žaisliukų „Angelas“ ir „Kojinės“ idėją. Šie dekoro elementai gali puošti ne tik Kalėdų eglutę, bet taip pat gali būti naudojami kaip kambario dekoracija ar aromatinių aliejų lašinimo vietos šalia vaiko lovelės, taip pat kaip jauki simbolika, puošiant artimųjų dovanas.

Įsigykite: https://patogutis.lt/collections/kiti-gaminiai

PELĖDOS DIRBTUVĖ – vieta, kurioje gamta susilieja su meno dirbiniais, sukuriančiais unikalumą ir subtilumą. Čia galima rasti ne tik papuošalų, bet ir itin lengvų, nedūžtančių, rankų darbo kalėdinių eglutės žaisliukų, puoštų šventiškais kaspinėliais, Kalėdų magiją simbolizuojančiais spalvų deriniais arba dvipusių, medinių, tapytų vienetiniais paveikslėliais.

SIUVIMO MAGIJA –nuostabus prekių ženklas, kuris skiriasi iš kitų ne tik kokybe, bet ir skiria ypatingą dėmesį detalėms bei tradicijoms. Lininiai žaisliukai – siuvinėtos kojinytės gali būti ne tik puiki kalėdinė dekoracija, bet ir vertinga dovana. Ši linija – idealus pasirinkimas norintiems suteikti ypatingumo Kalėdoms ar dovanoti simbolinį dovanų rinkinį. Dėžutė su saujele šieno ne tik suteikia estetinį malonumą, bet ir gali būti prasmės turintis elementas, primenantis į Kūčių tradicijas. Tai, kad apie šį prekių ženklą rekomendacijos sklinda iš lūpų į lūpas, yra didelis pranašumas ir rodo, kad žmonės ne tik vertina kokybę, bet ir yra pasiruošę dalintis savo teigiamomis patirtimis su kitais. Įsigyti, susisiekus su kūrėja per socialinius tinklus: https://www.facebook.com/siuvimomagija

STORY BY NATURE – tai kūrybos oazė, į namų interjero dekorą sudedanti visus metų laikus ir gamtos grožį. Tai profesionalios estetės, dekoratorės surinkti ir į visumą po mažą dalelę sutelkti elementai, su kuriais lengva puošti savo namus bei dovanoti ypatingas dovanas. Čia rasite pačių įvairiausių stilių kalėdinių žaisliukų ir net dekoracijų gamybos rinkinį, kuri įtrauks visą šeimą.

Įsigykite: https://storybynature.com/prekes-tipas/namu-interjero-detales/eglutes-zaisliukai/

MONIKA SARTE – tai kūrėja, atgaivinusi ir į šiuolaikinio žmogaus gyvenimą atnešusi austus aksesuarus – staklėmis po giją surinktus šalikus, apklotus ir pan. Ši kalėdinių žaisliukų kolekcija it priminimas kiekvienam apie mūsų šaknis, senuosius amatus ir kad grožis slypi paprastai nepaprastuose dalykuose. Mažas varpelis gali tapti prasminga dovana ir metų simboliu. Įsigyti, susisiekus su Monika per socialinius tinklus: https://www.facebook.com/MonikaSarteStudio

UPE HOME CERAMICS ir mažieji keraminiai burbuliukai, kurie papuoš eglės šaką, mažą kalėdinį medelį ar elegantiškai papuoš dovaną. Tai daugiau nei kalėdinis žaisliukas, tai visuma, kurią sugeba sukurti tik Miglė. Kiekviena maža ar didelė dovana iš šios keramikės studijos bus pripildyta nuoširdumo ir atidumo kiekvienai smulkmenai.

Įsigykite, susirašę su autore, nes žaisliukų kiekis labai ribotas ir spalvos gali būti įvairios: https://www.facebook.com/upehome

Primename, kad šiuos kūrėjų gaminius apžiūrėti, sužinoti kainas bei detalesnę informaciją galima jų nurodytuose internetiniuose puslapiuose arba mūsų internetinės mugės stenduose. Į juos pateksite paspaudę ant prekinio ženklo pavadinimo pateiktame sąraše.

Žaismingų ir linksmų artėjančių Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų linki „Lietuvos kūrėjų“ komanda!