Prisiminimai

Lietuvos kūrėjų forumas 2019

2019 m. gegužės 17 dieną į Vilniaus Socialinių mokslų kolegiją suvažiavo kūrėjai iš visos šalies – čia vyko konferencija „Lietuvos kūrėjų forumas“. Į unikalų renginį, skirtą smulkiojo verslo atstovams, susirinkę daugiau nei šimtas kuriančių žmonių klausėsi profesionalų patarimų ir įžvalgų, naudingų kuriant ir vystant prekių ženklą.

Lietuvos kūrėjų 2019 m. fotosesija „Šeimos šventė gamtoje“

Jauki aplinka, dailūs Lietuvos kūrėjų darbai ir su meile ruošti skanėstai šią žurnalo „Lietuvė“ ir „Lietuvos kūrėjai“ komandos organizuotą fotosesiją pavertė tikra švente. Dalijamės jos rezultatais, kurie publikuoti ir žurnalo „Lietuvė“ vasaros numeryje.

Lietuvos kūrėjų 2019 m. pavasario jungtinė fotosesija

Šįkart fotosesijai buvo pasirinkta ne itin erdvi vieta, o Vilniuje neseniai duris atvėrusi jauki Barboros fotostudija siekiant palaikyti jaunąjį verslą ir kartu sukurti malonią, šiltą erdvę mamoms su mažyliais. Fotostudijoje kone visą dieną virė darbas. Tačiau nuovargio nejutome, nes buvimas tokioje jaukioje atmosferoje tarp gražių jaunų šeimų papildo energijos ir geros nuotaikos atsargas ilgam.

Lietuvos kūrėjų 2018 m. Kalėdinė fotosesija „Tyli naktis“

Jau tapo tradicija, kad dešimtys Lietuvos menininkų, dizainerių ir kitų kūrėjų prieš Kalėdas Babtyno dvare susiburia į ypatingą renginį – jungtinę savo darbų fotosesiją. Jos tikslas – paskatinti mūsų šalies gamintojus burtis draugystei ir parodyti, jog jų produkcija gali leisti susikurti tobulus įvaizdžius, įgyvendinti gražiausio dekoro idėjas ir sukurti nepaprastą artėjančių švenčių laukimo nuotaiką.