Paramos akcija „Dovanų užteks visiems“. Artėja Kalėdos ir šiais metais ypatingai norėsis dalintis gerumu!

Šiame kataloge rasite gražiausias, tikriausias ir nuoširdžiausias dovanas savo artimiesiems, kurios nupirktos pavirs dvigubu džiaugsmu. Rankų darbas ir Lietuvoje sukurti gaminiai – išskirtinė dovana mamai, tėčiui, vyrui, draugei ir t.t…

Bet tai ne viskas – visus šiuos gaminius kūrėjai Jums dovanoja už 100 % kainos prilygstančią auką iniciatyvai Niekieno vaikai.

O tai reiškia, kad kiekvieno čia išleisti 5 EUR tampa viena savanorio valanda, praleista su vienišu, be suaugusiųjų ligoninėje sergančiu vaiku. Tai iki širdies gelmių sukrečiančios istorijos apie vaikišką vienatvę, nepasitikėjimą, viltį ir norą prie kažko prisiglausti, kurias Kalėdų akivaizdoje susitelkę galime paversti buvimo drauge, palaikymo, dėmesio dovana „Niekieno vaikams„.

Juk „niekieno“ gali tapti visų mūsų…

Akcija bus vykdoma lapkričio 11 – gruodžio 20 d. visu šiuo laikotarpiu dovanų sąrašas bus pildomas, jas kuūrėjai gali paaukoti parašę mums 1000dovanu@lietuvoskurejai.lt


Kaip pirkti?

  1. Išsirenkate patikusią prekę ir rašote prekės aprašyme nurodytais kontaktais kūrėjui dėl jos įsigijimo arba spaudžiate mygtuką „Įsigyti“. Nuoroda nuves jus į kūrėjo puslapį, kuriame galėsite bendrauti tiesiogiai.
  2. Gaunate iš kūrėjo nurodymą dėl mokėjimo (visi mokėjimai vykdomi tiesiogiai VŠĮ „Savanoriai vaikams“), pavedimo paskirtyje nurodote iš kūrėjo gautą unikalų kodą.
  3. Pateikę pavedimo kopiją pardavėjui sutariate dėl prekės išssiuntimo ar atsiėmimo.
  4. Pardavėjas informuoja mus, kad prekė buvo parduota.
  5. Jeigu neradote patinkančios dovanos – apsilankykite pas mus vėl ir vėl, nes dovanų katalogas augs ir keisis kas kelias dienas.

Jeigu pirkti nenorite ar dovanas jau išsirinkote – galite prisidėti prie akcijos tiesiog pervesdami pasirinkto dydžio sumą į šią sąskaitą:
VŠĮ „Savanoriai vaikams“
LT877300010165427237

Tikslas – 1000 dovanų, t.y. 1000 savanorystės valandu vaikams! Pradedam!