Šiuo metu Lietuvos kūrėjai, autoriai išgyvena pokyčių laiką. Ypač tie, kurie prieš kiekvienas Kalėdas su savo pirkėjais buvo įpratę bendrauti gyvai, matyti džiaugsmo kupinas akis. Galima nesunkiai perkelti stendus, lentynas į elektroninę erdvę, bet kaip į virtualų kanalą sudėti jausmus – kalbamės su ilgamete “Lietuvos kūrėjai” drauge “Nice Idea” papuošalų autore Salomėja.
Kuo dabar gyvena Nice Idea?

Salomėja : “O gi drauge su savo klientėmis laukiu šv. Kalėdų ir sveikų Naujųjų! Beveik dešimt metų, Nice Idea lapkritis ir gruodis būdavo visiškai kitokie. Lapkričio aš nematydavau, nes dirbdavau nuo ryto iki vakaro, o gruodžio ne ypač atsimindavau, nes būdavau pervargusi nuo renginių. Dažniausiai mane visą mėnesį galima būdavo sutikti “Panoramoje”, atvažiuodavau į mados renginius visoje Lietuvoje, ypač manęs laukdavo Kaune :).

Atrodo, kad gruodis prasidėdavo ir staiga baigdavosi Naujųjų išvakarėse, kai parsibelsdavau su visa prekybine įranga ir papuošalų likučiais namo. Ką man reiškė tas mėnuo? LABAI DAUG! Aš pasimatydavau su mylimomis klientėmis (tai svarbiausia!), jausdavausi įvertinta ir įprasminta, pagaliau, aš užsidirbdavau geram pusmečiui į priekį. Šiemet viskas kitaip – kalėdų dirbtuvės ir paštas persikėlė į namus. Čia aš gaminu klienčių užsakymus, juos pakuoju ir kasdien keliauju į paštomatą.”

Kiekvienas užsakymas, įkritęs per www.niceidea.lt ar Facebooko žinute, man įkrenta tiesiai į širdį. Šie metai privertė dar labiau susitelkti į elektroninę prekybą ir aš labai džiaugiuosi, kad manęs neužmiršta, myli ir džiaugiasi mano darbais.

Atpažįstamų, savo išskirtinį braižą turinčių papuošalų kūrėja atvira: “Nevyniosiu į kalėdinę vatą su blizgučiais, tikrai liūdina tai, kad duris užvėrė daug partnerių parduotuvių, kad negaliu šiemet pamatyti savo klienčių, pasišnekėti, patarti. Per tiek metų turiu begalę ištikimų klienčių, kurios ne tik ateidavo ką nors įsigyti, bet ir pasikalbėti apie gyvenimą 🙂

Bet žinote ką? Kiekvienas užsakymas, įkritęs per www.niceidea.lt ar Facebooko žinute, man įkrenta tiesiai į širdį. Šie metai privertė dar labiau susitelkti į elektroninę prekybą ir aš labai džiaugiuosi, kad manęs neužmiršta, myli ir džiaugiasi mano darbais. Beveik visos gavusios užsakymus, man parašo mielą laišką ar žinutę, o tai didžiausia dovana man!”

“Nice Idea” autorės kasdienybę keičia ir tai, kad namuose daug dėmesio reikalauja mažoji dukrytė. Moteris pasakoja, kad vaikui reikia daug daugiau dėmesio, tačiau disciplina padeda viską puikiai suderinti.”Dabar tiesiog visas laikas, kai ji miega, tapo labiau koncentruotas – savidisciplina ir labai skrupulingas darbų bei laiko planavimas, padeda man atlikti visus darbus” – apie motinystės ir verslo derinimą pasakoja Salomėja.

Pabaigai tradiciškai klausiame apie svajones ir palinkėjimus sau bei kitiems kūrėjams. Ilgą kūrybos kelią nuėjusi moteris atsako: “Žinoma, visų pirma sveikatos ir ramybės, daugiau stabilumo ir aiškumo. 2020 m. mus visus nustebino, bet sakoma, kad nieko nebūna be reikalo – mes visi labai persiorientavome į elektroninę prekybą. Tačiau visiems labai trūksta žmonių, bendravimo, gerumo būti kartu… taigi, linkiu visiems to ir palinkėsiu”.

Susipažinkite socialiniuose tinkluose:
Facebook: Nice Idea
Instagram: Nice Idea