Ne už kalnų – Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Tai reiškia, kad įsibėgėjo atsakingas dovanų pirkimo artimiems žmonėms sezonas. Jei šiemet sukate galvą, kuo nustebinti neseniai naujuose namuose įsikūrusius ar tuos, kurie ypatingai puoselėja savo gyvenamąją aplinką – paruošėme šį išsamų dovanų rekomendacijų sąrašą. Jis padės nuspręsti, kokia dovana naujakuriams bus maloni staigmena ir prasmingas prisiminimas apie Jus.

ABU2 – tėčio ir dukros rankomis sukurti, išpuoselėti ir numyluoti mediniai rankų darbo kūriniai jaukumą puoselėjantiems namams. Naujakuriams idealiai tiks žavūs simboliški mediniai namukai ir net didesnės, tačiau itin mielos ir spalvingos raktinės, ant kurių tilps net 5-6 raktų rinkiniai.

AUREART – profesionalios dailininkės išpiešti ir ištapyti funkcionalūs ir vietą kiekvienuose namuose rasiantys daiktai interjerui. Rekomenduojame naujai įsikūrusiems artimiesiems padovanoti betono vazonėlį „Baltas volkswagen“. Jis tiks ir kaktusams, ir sukulentams, o esant reikalui, galės būti naudojamas ir kaip indas įvairioms smulkmenoms. „Aureart“ taip pat siūlo ir žaismingas rankų darbo raktų pakabukus su namukais, krapštukines bei dekoracijas namams.

BALTIJOS KVAPAI – naujuose (ir ne tik) namuose jaukumo niekada nebus per daug. Spragsinti žvakės švieselė pripildys erdvę šilumos, jaukumo, taps minimalistiniu dekoro atributu. „Baltijos kvapai“ žvakės pasižymi išskirtiniais aromatais, kurie liks atmintyje kaip naujo etapo simbolis.

CANDLEHAND – tai Lietuvoje jau beveik 10 metų gyvuojantis prekinis ženklas, kurio asortimente – gausybė originalių rankų gestų žvakių. Pastarosios be jokios abejonės kiekvieniems namams suteiks charizmos ir jaunatviško ryškumo.

CERAMICAT – keramikos dirbinių oazė, sukurta panevėžiečių, kuriems svarbi ne tik kokybė, bet ir išskirtinė, minimalistinė estetika, įkvėpta gamtos. Neabejojame, kad kiekvienas naujakurys savo namuose tikrai norės turėti žaliąsias lėkštes arba augaliniais motyvais puoštą pietų lėkščių duetą, o kartu su jomis – ir žavų keramikinių puodelių ir lėkštelių „Levanda“ rinkinį. 

DECOMUNDO – skandinaviško stiliaus rankų darbo kūriniai, idealiai tiksiantys tiems, kurių namuose – minimalistinės stiliaus taisyklės, estetika, tačiau nestinga ir šiluma alsuojančio jaukumo. Mūsų rekomendacija naujakuriams – padėkliukai „Labirintas“ kavos ar arbatos puodeliams bei padėkliukai iš akmens „Dėlionė kortos“. „Decomundo“ asortimentas toks platus, todėl čia rasite ir stalo padėklų, vazono gaubtų iš veltinio ir vainikų.

DIFFERENTWE – elegantiškus ir aukštos kokybės drabužius bei namų prekes siūlantis prekinis ženklas. Tiems, kurie mėgsta laiką leisti namuose ir juos laiko šventa erdve, tiesiog nuodėmė nepadovanoti bambuko frotės bei vaflinio audinio pledo ir pagalvių komplekto arba dvipusio pledo. Žinoma, minkštai susisupti mėgstančius tikrai nustebinsite ir minkštais chalatais.

EPIC LINEN – naujuose namuose dažnai būna įkurdinama svajonių virtuvė bei valgomojo zona, tad gaminti maistą tampa daug smagiau. Jeigu susitiksite su naujakuriais prieš šventes, dovanokite įvairias linines prijuostes, raudoną šventinę staltiesę, kurį džiugins ilgus metus ir taps tradicijų dalimi.

FURNITUREBYBUKMEDIS – unikalius ir tvarius dizaino baldus bei interjero detales kuriantis prekinis ženklas, kurio įkvėpimas slypi šakotoje, natūralių gamtos procesų ir laiko paveiktoje medienoje. Naujakuriai tikrai iš pirmo žvilgsnio pamils ąžuolinius kavos staliukus, vonios padėklus bei ąžuolines pjaustymo lenteles.

KAMKAM CANDLES – kvapų namai, kuriuose gyvena net ir išrankiausius pavergiantys aromatai. Čia galima rasti dovanų ir draugams, ir verslui, ir, žinoma, naujakuriams, namuose norintiems harmoningo, tačiau šeimininkų charizmą pabrėžiančio, kvapo. Mūsų rekomendacija – dovanų rinkinys „Namų klasika“, kuriame rasite sojų vaško žvakę, namų kvapą su lazdelėmis ir gėle – difuzoriumi bei pakabinamą kvapą namams arba įvairius žvakių bei namų kvapų produktus galite įsigyti ir atskirai. Idėją papildys – nameliais puošta pakuotė.

KETURIOS KĖDUTĖS kviečia įsigyti gausų estetiškų ir minimalizmu alsuojančių prekių asortimentą namams, kuriuose įsikurs šeimos su mažyliais. Juk dailiai įrengta vaiko kambario erdvė taps mylimiausiu kampeliu ir saugumo oaze mažiesiems, o tėvams tai reikš ramesnius vakarus prieš vaikų miegą, laimingesnius vaikų veidus ir džiaugsmą naujai sukurtais namais. Gausus šio prekių ženklo asortimentas bus aktualus ir palankynų proga.

LOOKNĖ CERAMICS – su didele šiluma, teigiamomis emocijomis ir aistra kūrybai pagaminti keraminiai indai, į kuriuos tiesiog neįmanoma atsižiūrėti. Iš jų valgyti norėsis kasdien. Naujakuriams – tai ideali dovana, kuri simbolizuos nuostabaus gyvenimo naujuose namuose pradžią. Todėl artimiesiems tikrai paliksite įspūdį, padovanoję pastelinių spalvų lėkštėmis su užrašais ar širdele.

MAŽI DALYKAI – čia surasite ne tik išskirtinių porceliano papuošalų, bet ir mažų bei jaukumu spinduliuojančių detalių namams. Jeigu abejojate, ar daug vietos užimantis daiktas bus palankiai priimtas naujuose artimųjų namuose – dovanokite mažus dalykus, kurie tikrai praturtins kruopščiai kuriamą namų pasaulį.

MENOJA žydinčios keramikos studijos asortimente rasite platų dovanų įvairioms progoms asortimentą, tad ne išimtis ir vizitas pas naujakurius arba žmones, kuriuos norite nudžiuginti dovanodami dovanas namams. Mes rekomenduojame rinktis balto molio angelą su palinkėjimu, žvakides su paauksuotais paukšteliais, o jeigu artimieji mėgsta sukviesti draugus į šventes ar prie bendro stalo – jiems pasitarnaus taurių skirtukai.

MINI CAMP – tai vaikų kambario detales jau ilgus metus kuriantis prekinis ženklas, kurio produkcija – tik rankų darbo ir tik iš kokybiškų žaliavų. Tad jei artimųjų namuose yra ir mažylių, neprašausite padovanoję vaikiškas palapines ar didelę grindų pagalvę su kutais. Šios interjero detalės ne tik suteiks namams harmoningo žavesio, bet kartu ir pradžiugins mažuosius jų gyventojus.

MINIMAL DETAILS – išskirtinėmis dekoro detalėmis stebinantis prekinis ženklas, kurio dėka jaukūs namai įgyja šarmo ir estetinio jaukumo. Čia naujakuriams dovaną galite pasirinkti iš itin plataus asortimento: padėkliukų, žvakidžių, smilkalinių, papuošalų indelių ir skulptūrinių natūralaus sojų vaško žvakių. 

MUSĖS – po šiuo pseudonimu slypi sieninius ir stalo kalendorius bei įkvepiančius paveikslus kurianti autorė, kviečianti namus puošti savo darbais su abstrakcijomis, grafikos elementais bei įkvepiančiomis, žaismingomis frazėmis. Tai – gerų emocijų pilna dovana, kuri vietą ras kiekvienuose namuose. Mūsų rekomendacija – kalendorius „Spalvos“, paveikslas „Nieko netrūksta“ bei lietuviškas stalo kalendorius.

MY COSY CANDLES yra žvakių ir žvakidžių prekių ženklas visiems namams, kuriuose trūksta jaukumo arba jo niekada nebus per daug. Iš gamtos spalvų, tekstūrų ir žvakės liepsnos sudėta kūrybinė linija pradžiugins nepakartojamais kvapais ir šventine nuotaika.

NATIVE LT – Lietuvos gamtos ir tradicinių amatų įkvėptos namų dekoro detalės, kurios namuose sukurs autentišką nuotaiką bei užkurs nostalgišką jaukumą. Vertinantiems lietuviškumą ir modernias detales – pasirinkite iš be galo estetiškų gaminių, pavyzdžiui, pagalvėlių užvalkalų ar staltiesės.

ODROP – unikalių aromatų studija, kurioje gimsta aukščiausios kokybės natūralūs eteriniai aliejai ir jų gaminiai. Tad mėgstantiems aromaterapiją naujakuriams ši dovana paliks neišdildomą įspūdį. Nustebinkite juos padovanodami rinkinį „Laikas sau“, kuriame galima rasti dėkingumo dienoraštį bei eterinius aliejus savęs pažinimui ir ugdymui ar kitus afirmacinius rinkinius, kaip „Linkiu laimės“ ar „Linkiu sėkmės“.

OLD FISHER BAGS – namuose, kuriuose pirmiausia buvo skiriama dėmesio grilio zonai arba židiniui. Natūralios odos, grubaus, tačiau solidaus dizaino krepšiai malkoms ir odinės prijuostės tikrai nudžiugins tuos, kurie vertina kokybę ir ieško stilingų gyvenimo atributų.

PATOGUTIS įvairių dydžių, rankų darbo krepšiai papuoš naujai įrengtą vaiko kambarį smagiais personažais, vėliavėlėmis, o natūrali veltinio spalva džiugins suaugusiuosius, norinčius išlaikyti neutralų interjero stilių. Talpūs, įvairių dydžių, tinkami tiek lentynose, tiek dideliems žaislams sudėti.

RAMUNĖS NAMEILĖ – nameliu puošti balto molio autorinės keramikos dirbiniai. Juk šviesių minčių ir namo sąvoką praplečiančių autorės sumanymų kupini dekoro elementai – skaitomų knygų skirtukai, žvakidės, plonų žvakelių laikikliai su aukso lašeliu gali tapti apsaugos ir ilgų laimingų metų naujuose namuose simboliu.

RV CREATIVE STUDIO – unikalių, švelniu veliūru dengtų, dovanų artimiesiems oazė, kurioje rasite viską, ko gali prireikti jaukias dovanas mėgstantiems naujakuriams. Pavyzdžiui, galbūt išskirtine, širdį paglostysiančia dovana šiemet gali tapti pieštukinė, nuotraukų albumas arba dėžutės nuotraukoms bei papuošalams?

SIVILÈestetika ir subtilumu apjuostas prekinis ženklas, siūlantis autorinius kvepalus bei kvapus namams ir automobiliams. Šie kvapai – limituoto kiekio, todėl naujai įsikūrusiems išskirtinis aromatas galimai paliks įspūdį ir išliks širdyje, kaip nuostabus prisiminimas, visam gyvenimui. Mūsų rekomendacija – kvepalų namams „Leather & Wine“ bei ir vonios burbulo bei automobilio kvapo rinkinys.

STALO SKALŪNAS – prekinis ženklas, be kurio rankų darbo gaminių tiesiog neįsivaizduojama nei viena virtuvė ar svetainė. Iš natūralios medienos bei akmens gaminami kūriniai sužavės kiekvieną klasikinio stiliaus gerbėją. Tad nedvejodami rinkitės iš jaukių žvakidžių bei stalo padėklų bei skalūno lėkščių.

STORY BY NATURE – namų dekoro detalių prekinis ženklas, kurio asortimente rasite įkvepiančias gamtos istorijas, lavinančias fantaziją bei atgaivinančias susižavėjimą natūralumu. Puiki dovana naujai įsikūrusiems – dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai, žvakidės bei minimalistiniai, tačiau itin žavūs stalo padėkliukai.

TERAZZO | BETONO NAMAI – vienetiniai ir unikalūs betono kūriniai, kurie iš prekinio ženklo šeimos rankų keliauja tiesiai jums, kurdami istoriją. Pradžiuginkite mylimus naujakurius vazonėliu – pieštukine, padėkliukais ar prieskoninėmis. 

UOSTUKAS – prekinis ženklas, užgimęs iš meilės prieglaudoje sutiktam šuniukui, todėl ir jo paties misija – džiuginti keturkojus draugus išskirtinėmis patirtimis, kurias kuria uostymo kilimėliai. Ši dovana idealiai tiks naujakuriams, kurių namuose gyvena ir mažieji keturkojai draugai, mėgstantys dūkti ir pažinti pasaulį. 

Visus šiuos kūrėjų gaminius apžiūrėti bei įsigyti galite jų internetiniuose puslapiuose. Į juos pateksite paspaudę ant prekinio ženklo pavadinimo šiame sąraše. Nuostabių artėjančių didžiųjų metų švenčių linki „Lietuvos kūrėjų“ komanda!