Kūrėjų klubas

Lietuvos kūrėjai – tai visų Lietuvos kūrėjų namai, veikiantys nuo 2016 metų.

Tai unikali internetinė erdvė, paremta lietuviškų prekės ženklų suvienijimo idėja. Čia susitinka visi, kurie kažkada pasidavė kūrybos aistrai. Jie tokie skirtingi, bet drauge panašūs, nes juos sieja bendras tikslas – savo darbais pasiekti žmonių jausmus: kad juos išgirstų, pamatytų, paliestų ar net užuostų.
Rūbai, avalynė, aksesuarai, namų interjeras, kosmetika, švenčių dekoras – nuo šiol visi Lietuvos auksarankiai vienoje vietoje.

Mūsų MISIJA: Suvienyti VISUS LIETUVOS rūbų, aksesuarų, namų dekoro, vaikų prekių KŪRĖJUS ir skleisti apie juos informaciją visiems šalies bei užsienio vartotojams.

Mūsų VIZIJA: Tapti didžiausiu vienijančiu informacijos kanalu, kuriame vartotojai rastų visą reikalingą informaciją apie Lietuvos prekių ženklus ir jų produkciją.

Mes tikime, kad ši iniciatyva kiekvieną įtrauks į neįtikėtiną atradimų jūrą ir padės surasti ieškomus, primirštus, neatrastus, pažįstamus, mylimus bei visai naujus kūrėjus. Čia vertina ir kalba žmonės: tokie patys kaip Jūs arba tie, kurie gyvena tarp mūsų.

Kūrybiškumui nėra konkurencijos – prisijunk ir Tu!