Artėjant gražiausioms metų šventėms, o žiemai tik įsibėgėjant ir dar ruošiantis padovanoti gausybę snieguotų, užpustytų ir žvarbumu alsuojančių akimirkų kalbamės su „EDG CLOTHES“ įkūrėja Evelina Germanavičiūte apie sėkmingą, itin gausų būrį lojalių klientų sutraukusią kūrybinę kelionę. Šios kūrėjos kolekcijose – išmyluoti, per laiką iki smulkiausių siūlių ištobulinti aksesuarai kiekvienai dienai. Šios kepurių vaikams ir suaugusiems kūrimo istorijos pagrindas – meilė rankų darbo kūriniams, kurią Evelina dovanoja savo klientams jau septynerius darbo metus.
Išskirtinis dėmesys praktiškumui ir žmonių kasdienybei

Evelina, paklausta, kas yra jos jau ne vienerius metus skaičiuojančios veiklos pagrindas, užtikrinta atsako: „Mano kepurių kūrybos procese niekada nebuvo daug dėmesio skiriama mados tendencijoms ar masinės gamybos diktuojamiems modeliams. Mano idėjų šaltinis visada buvo kasdieninės žmonių gyvenimo patirtys ir poreikiai. Aš norėjau, kad kiekviena mano sukurta kepurė būtų tiek patogi ir šilta, kad taptų nepakeičiama vaikų ir suaugusiųjų gyvenime. Dėl šios priežasties aš skiriu ypatingą dėmesį praktiškumui ir kokybei.“

Be abejonės, „EDG Clothes“ prekių ženkle galvojama apie kepurių estetinį, vizualinį aspektą, spalvas, tačiau šalia itin svarbu, kokiuose scenarijuose jos galėtų būti nešiojamos ir kokiomis savybėmis turi pasižymėti. Pvz. šalmukai vaikams yra populiariausias galvos apdangalas į darželį, vadinasi, jis turi būti lengvai uždedamas ir gerai saugoti ausis, kad vaikutis nesušaltų ir nesusirgtų. Kadangi pagrindinės kolekcijos skirtos nuo pačių mažiausių – žieminiuose šalmukuose naudojama ypatingo švelnumo merino vilna, kuri ir šildo, ir leidžia galvytei kvėpuoti, drauge nedirgindama odos. „Kiekviena detalė mano kepurėse yra parinkta taip, kad būtų ir gražu, ir funkcionalu. Nuolat kalbuosi su savo klientais, stengdamasi sužinoti, ko jiems reikia, ir tai atsispindi kiekviename gaminyje.“ – pasakoja Evelina.

Kokybė, kaip kertinis akmuo

„Kokybė yra tiesiog neatsiejama nuo „EDG CLOTHES“ vertybių. Aš siekiu, kad kiekvieną mano sukurtą kepurę galėtumėte naudoti ilgą laiką, ir kad ji išlaikytų savo išvaizdą net po daugelio dėvėjimo metų. Audinių atranka yra atidžiai apgalvota, pasitelkiant tik sertifikuotus medžiagas, kurios ne tik atrodo puikiai, bet ir yra patogios bei ilgaamžės.

„Mano tikslas – sukurti ne tik stilingas kepures, bet ir ilgaamžes drauges kasdieniame gyvenime. Kiekvienas siuvinys, kiekviena detalė ir kiekvienas pasirinktas audinys yra visuma, kuria noriu ne tik įrodyti žmonėms rankų darbo gaminių privalumus, bet ir pristatyti klientams ne tiesiog dar vieną eilinį produktą, bet ir investiciją į ilgalaikį patogumą bei stilių.“ – apie vertybes kalba „EDG CLOTHES“ įkūrėja.

Sezono naujienos – kepurės ir šalikai suaugusiems bei kuprinytės vaikams

Šį sezoną „EDG CLOTHES“ pristato naują kepurių ir šalikų kolekciją suaugusiems. Evelina Germanavičiūtė įtraukė klasikines formas, žemiškas spalvas ir atrinktas sertifikuotas medžiagas, kurios užtikrina ne tik stilių, bet ir patogumą bei dėvėjimo malonumą. Šios kolekcijos universalumas leidžia lengvai derinti kepures ir šalikus įvairiomis progomis rudens, žiemos ir pavasario sezono metu.

„EDG CLOTHES“ kepurių kolekcija yra ne tik mados išraiška moterims, kurioms siūlomos ne tik kepurės, bet ir funkcionalios galvajuostės, šalikai. Šio prekių ženklo išskirtinumas ir apgalvotas sprendimas, kad čia šiltus aksesuarus ras netgi tie vyrai, kurie dažnai susiduria su iššūkiais ieškant savo dydžio kepurių. Su ypatingu dėmesiu į universalumą ir patogumą, ši kolekcija suteikia kiekvienam klientui galimybę rasti puikiai tiksiančią kepurę ir šaliką. Gaminiai už papildomą mokestį gali būti supakuoti į dovaninę pakuotę ir tapti gražia kalėdine dovana.

Baigdama pokalbį, Evelina sako: „Man ypatingai svarbu, kai klientai sugrįžta. Tai yra įrodymas, kad kokybė nėra tik žodžiai ar marketingo triukas. Nenoriu netikrų ir suvaidintų dalykų, tad matydama pasikartojančius veidus mugėse, krentančius užsakymus el. parduotuvėje su jau atpažįstamais vardais – esu tikra, kad einu teisingu keliu. Labai noriu, kad visi būtų kuo sveikesni ir mūsų klimatas nebūtų priežastis praleisti nepakartojamą žiemos grožį.“

„EDG CLOTHES“ prekes surasite: https://www.edgclothes.lt/lt/