Artėjant Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams kiekvieni namai prisipildo sakų kvapo, žybsinčių girliandų ir kalėdinių dekoracijų. Vienas svarbiausių ir tiesiog būtinų šventinių atributų namuose, įprasminančių magiškąjį metų laiką – žaliaskarė eglutė, puošta kiekvienus prabėgusius metus menančiais žaisliukais. Taigi, jei dar svarstote, kaip šiemet puošite kalėdinę eglutę, o gal svajojate apie išskirtines detales ar ypatingus šių metų simbolius – su „Lietuvos kūrėjų“ komanda paruošėme rekomendacijų sąrašą. Jame – gausus ypatingų kalėdinių žaisliukų pasirinkimas, kuriems nebus įmanoma atsispirti, taip pat jie gali tapti prasminga dovana.

5RPKIDS su meile, kūrybine aistra ir ypatingu kruopštumu iš natūralių audinių kuria ne tik pasakiškus drabužius ir žaislus. Gausiame asortimente galima rasti ir unikalius lininius kalėdinius žaisliukus su siuvinėtais linkėjimais ar prasmingais žodžiais, pripildysiančiais namus gera energija, jaukumu ir džiaugsmu. „5RPKids“ įprastai siūlo 5 žaisliukų rinkinį, tačiau priima ir individualius užsakymus. 

AUREART asortimente – išpiešti ir ištapyti gaminiai interjerui bei dovanoms, o tarp jų – mielos dekoracijos eglutei, kaip rankomis kurta lėlytė-angelas iš medvilnės siūlų ir medinių detalių. Telpantys delne angeliukai papuoš eglutę ir simbolizuos saugumą bei ramybę, kurių namuose ypač reikia.

AVILIO ISTORIJOS – istorijas pasakojantis pseudonimas ekologiškam Smaidrių šeimos bitynui, kuris įkurtas Dieveniškių regioniniame parke gamina ne tik medaus dovanas, bet ir kitus bičių produktus. Tarp jų – įvairių formų bičių vaško žaisliukų rinkiniai. Neabejojame, kad kiekviena puošiama kalėdinė eglutė sužibės naujai, jei ant jos nuguls įvairių dizainų bičių vaško žaisliukai. Visiems žaisliukams naudojamas šimtaprocentinis bičių vaškas, tad namai prisipildys ne tik žaliaskarės, bet kalėdinių žaisliukų, primenančių vasarą ir žydinčias pievas, kvapo.

BY VAIDA PETREIKISskandinavišku minimalizmu, ypatingai subtiliu stiliumi pripildyta veltų gaminių studija, kurioje gimsta išskirtinės, unikalios dekoro detalės namų jaukumui. Taigi, šiemet artimųjų dėmesį prie kalėdinės eglutės prikaustyti tikrai padės subtilios, rankomis veltos gilės, žaismingi gnomai bei kalėdinę dvasią į namus atnešantys nykštukai.

CERAMICAT šeima kuria nuostabius keramikos dirbinius, indus, kitas dekoro detales namams, džiuginančius gausybę subtilumą mėgstančių pirkėjų. Tačiau „Ceramicat“ kartu nepamiršta ir stebuklingos šventinės dvasios, kurią prikviesti padės žaisliukai – burbulai su brangių žmonių vardais ar linkėjimais, taip pat jų rinkiniai Jūsų žaliaskarei.

DIZAINO LOPŠYS pagrindiniame asortimente siūlo medinius kalėdinius auskariukus ir kitus aksesuarus, o žaliaskarei paruošė ypatingų baltiškų žaisliukų rinkinį. Kiekvienas simbolis, turintis savo prasmę ir simboliką.

GIEDRĖ BARDZILAUSKĖ savo rankomis lipdo vienetinius, nepaprasta šiluma spinduliuojančius kūrinius, kurie pakylėja virš kasdienybės ir paliečia širdį bei sielą. Tad siekiant šių metų kalėdinę eglutę paversti magiška bei nepamirštama, būtinas atributas – Giedrės porcelianiniai žaisliukai su paauksuotomis detalėmis, pagaminti iš australiško porceliano.

GOOD EVE rūpinasi, kad visus metus namuose nepritrūktų gamtos įkvėptų, rankų darbo kūrinių, kurie gimsta iš tėviškėje užaugintų rugių ir augalų. Jei šiemet ilgitės nostalgiško artumo su gamta ir tradicija, visa tai įprasminti padės kalėdiniai žaisliukai iš šiaudų. Šiaudiniai sodai yra viena seniausių tradicinio meno šakų, turinčių sakralinę prasmę. Sakoma, kad ant kiekvieno šiaudinio sodo tupi po prosenelių vėlę, siunčiančią palaiminimus. Kartu tikima, kad šiaudiniai sodai atneša darną namams, santykiui su savimi ir pasauliu. 

INETA PETRĖNAITĖ ART studijoje gimstantys rankų darbo gaminiai alsuoja grakštumu, estetika ir natūralumu. Jie puošia ir pripildo namus teigiama energija. Tad jei ieškote žaismingų ir mielų kalėdinių žaisliukų, jie čia – Inetos asortimente – nuo pastelinių vaškinių iki skaidrių, užpildytų pienės pūkais, eglutės žaisliukų arba jų derinių rinkinių. 

MAŽI DALYKAI džiugina savo juvelyrika iš porceliano, o šventėms paruošė ypatingų kalėdinių dekoracijų rinkinius. Tai dėmesys savo namams ir žmonėms, kuriems norite parodyti išskirtinį dėmesį.

MIELA SIELA visus stebina savo estetikos supratimu ir požiūriu į kūrybiškumo sklidiną vaikystę. Jų kuriami mediniai žaislai vaikams padeda kurti įvairiausius žaidimo scenarijus, sužaisti išgalvotas pasakas. Ši kalėdinių žaisliukų serija sutverta, kad žaliaskarę papuoštumėte vaikystės simboliais. Net 15 skirtingų gyvūnėlių variantų gali žymėti vaikučio mėgstamiausią herojų, kalėdinį briedį arba artėjančių metų simbolį – zuikį. Mediniai žaisliukai gali būti personalizuojami, išgraviruojami vardai ar maži linkėjimai.

PATOGUTIS savo kūryba dovanoja estetišką ir tvarkingą vaiko kambario aplinką, kviesdamas rinktis subtilaus dizaino daiktų laikymo krepšius iš veltinio. O artėjant gražiausioms metų šventėms pristatė labai limituoto leidimo kalėdinių žaisliukų „Angelas“ idėją, sulaukusią didelio pirkėjų palaikymo. Šie angelai gali puošti ne tik žaliaskarę, bet ir saugoti vaiko lovelę, ant jo galima lašinti kvepiančius eterinius aliejus arba tokiu jaukiu simboliu papuošti artimųjų dovanas.

PELĖDOS DIRBTUVĖ – vieta, kurioje gamta susilieja su meno dirbiniais, sukuriančiais unikalumą ir subtilumą. Čia galima rasti ne tik papuošalų, bet ir itin lengvų, nedūžtančių, rankų darbo kalėdinių eglutės žaisliukų, puoštų šventiškais kaspinėliais, Kalėdų magiją simbolizuojančiais spalvų deriniais arba dvipusių, medinių, tapytų vienetiniais paveikslėliais.

SIUVIMO MAGIJA – tai kokybiškų rūbų ir aksesuarų vaikams prekių ženklas, apie kurį rekomendacijos sklinda iš lūpų į lūpas. Šie lininių žaisliukų – siuvinėtų kojinyčių rinkiniai bus širdį pavergianti kalėdinė dekoracija arba puiki dovana artimiesiems. 6 vnt. žaisliukų pakuojami natūralioje dėžutėje su saujele šieno, kuri gali būti Kūčių tradicijų simboliu.

STORY BY NATURE – tai kūrybos oazė, į namų interjero dekorą sudedanti visus metų laikus ir gamtos grožį. Tai profesionalios estetės, dekoratorės surinkti ir į visumą po mažą dalelę sutelkti elementai, su kuriais lengva puošti savo namus bei dovanoti ypatingas dovanas. Čia rasite pačių įvairiausių stilių kalėdinių žaisliukų ir net dekoracijų gamybos rinkinį, kuri įtrauks visą šeimą.

STUDIJA „LAIKAS SAU“ – magiška vieta, kurioje vyksta įvairios kūrybinės dirbtuvės ir mažiems, ir dideliems. Nors studija nesiūlo jau pagamintų kalėdinių dekoracijų – čia rasite aksominių žaisliukų gamybos rinkinius, kviečiančius pasinaudoti unikalia patirtimi ir galimybe sukurti žaisliukus patiems. Visa tai įgyvendinti galima privačių aksominių eglutės žaisliukų dirbtuvių metu, jaukioje aplinkoje, su tylia muzika ir širdžiai miela šeimos ar draugių kompanija. 

ŠILKO JAUSMAS – natūralių, ištapytų šilko gaminių rojus, kuriame gausu švelnumo ir spalvų žaismės. Čia rasite ne tik elegantiškų skarelių, bet ir šilkinių kalėdinių dekoracijų. Originalaus dizaino kalėdinė dekoracija „Obuoliukas“ suteiks išskirtinumo kiekvienai žaliaskarei namuose arba bus švelnumo pripildyto dėmesio simbolis, linkintis gausos.

Primename, kad šiuos kūrėjų gaminius apžiūrėti, sužinoti kainas bei detalesnę informaciją galima jų nurodytuose internetiniuose puslapiuose arba mūsų internetinės mugės stenduose. Į juos pateksite paspaudę ant prekinio ženklo pavadinimo pateiktame sąraše.

Žaismingų ir linksmų artėjančių Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų linki „Lietuvos kūrėjų“ komanda!