Kiekvienas savo tarpe turi žmogų (gal ir ne vieną), kuriam išrinkti dovaną yra ypatingai sunku. Gal tai verslo partneris, giminės dovanų dalybose ištrauktas pusbrolis ar kaimynų šeima. Paieškas dar apsunkina nuoširdus siekis stebinti ir džiuginti, padovanoti kažką nematyto, estetiško ir sezoniško.

Šiandien Lietuvos kūrėjų portale svečiuojasi Marija Gabalienė “Incup dovanos” prekių ženklo bendraautorė. Save “išplėstine kūrėjų šeima” vadinanti komanda lietuvius kviečia dovanoti arbatų rinkinius kalėdiškai dekoruotose kolbelėse. Jaukiose medinėse dėžutėsi suguldyti arbatos asorti deriniai traukia net išrankiausių akį.

Paklausta, kaip gimė “Incup dovanos” idėja, Marija atsako: “Jau ne vienerius metus dirbu rinkodaros srityje ir kiekvienais metais tenka sukti galvą, ką naujo, orginalaus padovanoti verslo partneriams. Nors rinka prisotinta pasirinkimų, neretai dovanoms labai trūksta šventinės šilumos ir universalumo, kad pasiūlymas tiktų ir moterims, ir vyrams. Galiausiai, besižvalgant dovanų idėjų, gimė mintis, jog net tokią praktišką dovaną kaip arbatą galima atnaujinti, paversti trokštama ir vizualiai malonia dovana.

„Kadangi šiose dovanų idėjose vienas svarbiausių “arkliukų” – dizainas ir išvaizda, arbatos atidžiai atrenkamos ne tik pagal skonį, bet ir pagal arbatžolių spalvą, tekstūrą bei pagal tai, kaip jos dera viena prie kitos rinkinyje.“

Visus naudojamus dizainus kuriame patys, o dėžučių gamybai radome mažą vietinį verslą, kuris padeda mums įgyvendinti mūsų idėjas ir jau tapo daugiamečiu partneriu.”

Šventinių dovanų idėjos autoriai pasakoja, kad pirmaisias veiklos metais bandė rinką užburti mažiau tradiciniais, egzotiškais ir daugeliui neragautais arbatų rinkiniais, tačiau laikui bėgant supranto, kad lietuviams niekas nepakeis tradicinių skoniu. Kadangi šiose dovanų idėjose vienas svarbiausių “arkliukų” – dizainas ir išvaizda, arbatos atidžiai atrenkamos ne tik pagal skonį, bet ir pagal arbatžolių spalvą, tekstūrą bei pagal tai, kaip jos dera viena prie kitos rinkinyje.

„Viena iš naujovių – naujas rinkinys „Linkėjimai iš Lietuvos“, kurių gamybai naudojame tik vietines arbatas. Pasirinktu dizainu iliustruojame Lietuvos gamtos grožį, o natūraliomis arbatomis perteikiamia jos skonį.“

Šiuo metu šis mažas šeimos verslas išgyvena patį darbymetį. Kadangi Marija su vyru dar dirba ir kituose darbuose, paklausti apie ateities planus trumpam nutyla ir tęsia: “Dabar esame susitelkę į šias Kalėdas ir siekiame nudžiuginti kuo daugiau žmonių, kurie savo artimiesiems pasirinks “Incup dovanos” arbatų rinkinius. Ateityje labai norime augti, kurti ne tik naujus dizainus, bet ir produktus. Viena iš naujovių – naujas rinkinys „Linkėjimai iš Lietuvos“, kurių gamybai naudojame tik vietines arbatas. Pasirinktu dizainu iliustruojame Lietuvos gamtos grožį, o natūraliomis arbatomis perteikiamia jos skonį.

Tradiciškai pokalbio pabaigoje klausiame apie ateities svajones ir Marija atsako, kad būdami maži turi labai praktišką norą: “Norime augti ir turėti galimybių kurti naujus produktus bei būti vertinami tarp savo klientų.”

Susipažinkite:
Facebook: InCupDovanos
Instagram: InCupDovanos