Mes tiesiog esame pakylėti ir nuoširdžiai laimingi, kad mūsų gretas vis dažniau papildo ir išskirtiniai maisto gamintojai. Juk maisto kultūroje tiek pat daug kūrybos, paieškų, grožio kaip ir kituose produktuose, o laimės kiekis vartojant kai kuriais atvejais netgi didesnis!

Lietuvos kūrėjai – tai žmonės, kuriantys Lietuvą. Ir šiandien Jums pristatome savo kūrėjų klubo narius, siūlančius Jums saldžias ir kvepiančias šventes.

Kepyklėlėje “Kepinių namai”, Kazlų Rudoje, šiuo metu juntamas bruzdesys, it nykštukų dirbtuvėse. Jau penktus metus ši komanda siūlo skanius, aromatingus ir gražius, o svarbiausia ypatingai supakuotus kepinius Šv. Kalėdoms. Šie metai, nors ir kupini įvairiausių išbandymų – ne išimtis.

Saugodami save, tačiau įdėdami dar daugiau meilės ir dėmesio jie stengiasi sukurti išskirtinius, rankų darbo kepinius, kurie ne tik papuoštų šventinį stalą, bet ir būtų puiki dovana artimiesiems, draugams ar verslo partneriams.

Žiūrint į šią pastelinę kolekciją, užlieja šilumos, artumo emocija, patys tikriausi jausmai, kuriuos galite bičiuliams perduoti su šiais kalėdiniais skanuliais. Šiais metais “Kepinių namų” šventiniame meniu rasite:

  • Rudolfo pyragą – brandintas kalėdinis keksas;
  • Brandintas pyragas su daug brendyje ir apelsinų sultyse mirkytų džiovintų vaisių;
  • Kalėdų duona – brandintas aromatingas pyragas su daug džiovintų vaisių ir riešutų, gausiai apibertas cukraus pudra;
  • Meduoliniai grybukai – rankų darbo, ypatingoje šventinėje dėžutėje;
  • Dekoruoti meduoliai – rankų darbo, ypatingoje šventinėje dėžutėje;
  • Kalėdinių sausainių rinkiniai dailiai supakuoti šventinėje dėžutėje.

Ar jau pasidarė saldu? Mums net meduolių kvapas jaučiamas!

Aplankykite šiuos ypatingus “Kepinių namus” socialiniuose tinkluose: Facebook Instagram. Internetinis puslapis: www:kepiniunamai.lt