Minkštų, pastelinių siūlų pasaulyje gyvenanti „Bubbleland“ įkūrėja Elžbieta Jurgilevič griauną mitą, kad visos kūrėjos, gaminančios rankų darbo prekes vaikams – mamos, auginančios mažus vaikučius. Ši įprasta asociacija kyla, nes daugybė moterų vaiko priežiūros atostogų metu nestokoja kūrybiškumo ir ieško naujų veiklų, bet ši jauna moteris portalui www.lietuvoskurejai.lt pasakoja visai kitokią kelionę į džiuginančią rankų darbo veiklą.

Ilgai brandinta idėja gimė atsidūrus akistatoje su liga

„Bubbleland“ įkūrėja pasakoja, kad nors nuo pat vaikystės buvo tikra, kad ateityje norėtų turėti nuosavą verslą, tačiau mokyklos laikais nebūtų savęs įsivaizdavusi pilnomis rankomis rankdarbių – mezgimas, nėrimas ir siuvimas buvo patys nemėgstamiausi užsiėmimai.

E. Jurgilevič atvirauja : „Su metais ir darbo ofise patirtimi  noras imtis nuosavos veiklos augo vis labiau, bet trūko kažkokio spyrio į užpakalį. Ir vieną dieną nutiko tai, ko net blogiausiam sapne negalėjau  susapnuoti – susidūriau su panikos ir nerimo priepuoliais, kurie iš pagrindų apvertė ir paralyžiavo mano įprastą gyvenimą.“ Nors visuomenė tokias ligas dažnai linkusi nurašyti liūdesiui ar pervargimui,  tikėjimu ir viltimi apie naujas veiklas gyvenusiai moteriai tai buvo negailestinga diagnozė.

„Mano kūriniai man sugrąžino džiaugsmą gyventi, o kiekvienas pirkėjas – paskatą džiaugtis ir kurti, tad į kiekvieną darbą sudedu visas geriausias emocijas ir tikiuosi įpūsti jaukumo, ramybės į mažylių klegesio sklidinus namus bei gyvenimus.“

„Tuo metu norėjau būti tik namie (tą beje „sėkmingai“ ir dariau), negalėjau išeiti iš namų, kol vieną dieną supratau, kad turiu imtis tokios veiklos, kuri man teiktų malonumą ir kurią galėčiau vystyti saugioje sau zonoje. Būtent tuo momentu sau pasakiau, kad arba dabar, arba niekada.“ – apie kelią į kūrybą pasakoja minkštų pledų ir tapukų gamintoja.

Sukaupusi visą stiprybę ir neleidusi ligai jos nugalėti, kūrėja pradėjo ieškoti to, kas būtų nauja ir nematyta. Pradinė „Bubbleland“ mintis buvo kurti pledukus bei interjero papuošimus iš taip vadinamų pom pom’s burbuliukų, kol Elžbieta neatrado ypatingai minkštų, švelnių siūlų, kurie iš karto davė suprasti, tad tai yra būtent tai, ko ji ilgai ieškojo.

Mezgimas tapo atpalaiduojančia terapija, pabėgimu nuo bauginančios kasdienybės ir ramybės uostas nuo nerimo ir panikos priepuolių. „Mano kūriniai man sugrąžino džiaugsmą gyventi, o kiekvienas pirkėjas – paskatą džiaugtis ir kurti, tad į kiekvieną darbą sudedu visas geriausias emocijas ir tikiuosi įpūsti jaukumo, ramybės į mažylių klegesio sklidinus namus bei gyvenimus.“ – apie surastą gyvenimo džiaugsmą pasakoja „Bubbleland“ įkūrėja.

Perfekcionistė ir pedantė, ieškanti nuolatinio įkvėpimo šaltinio

Paklausta, kokia Elžbieta yra kasdienybėje, kūrėja juokauja: „Iki kaulų smegenų perfekcionistė ir pedantė. Visada vadovaujuosi posakiu, kad arba daryk tobulai, arba neapsiimk visai. Niekada neatiduosiu, neparduosiu, neparodysiu prekės ir netgi pristatančių produktus nuotraukų, jeigu jaučiu neišbaigtumą. Būna, kad net vyras jau įrodinėja, jog viskas puiku, tačiau su kiekvienu išsiųstu užsakymu išgyvenu jaudulį, ar klientas bus patenkintas.“

Visada vadovaujuosi posakiu, kad arba daryk tobulai, arba neapsiimk visai. Niekada neatiduosiu, neparduosiu, neparodysiu prekės ir netgi pristatančių produktus nuotraukų, jeigu jaučiu neišbaigtumą.

Kūrybiška moteris sako, kad kaip ir dauguma kūrėjų, yra priklausoma nuo įkvėpimo. Jeigu jo nejaučianti, sunkiai gali prisiversti kažką daryti. Ypač tai atsiliepia veiklai socialiniuose tinkluose – kūrėja sako, kad negali rodyti netikrumo, suvaidinto pozityvumo, tad vietoj melo, geriau renkasi tylą.

Pradžioje dėl tokių pauzių pašnekovė jausdavosi labai blogai, tačiau veiklai suradus savo individualumą, tokius momentus ši priimanti labai natūraliai ir užuot save kankinusi – visada ieško įkvėpimo ten, kur gera: knygose, fotografijose. „Bubbleland“ įkūrėją visada motyvuoja suplanuoti užsakymai ir jų atidėlioti dar nėra tekę.

Gaminiuose – kokybė ir sertifikuotas debesų minkštumas

Turbūt viena pirmųjų pradėjusi kurti gaminius iš itin kokybiškų, minkštų, orginalių, hipoalerginių OEKO- TEX 100  „pufffy“ siūlų, „Bubbleland“ įkūrėja sako, kad prieš du metus pradininkei teko gerokai pavargti, kol surado iš kur atsivežti reikalingų priemonių.

Pats siūlas atrodo kiek kitaip nei mes visi įpratę – jis yra pagamintas iš jau padarytu kilpučių, kurių dėka, mezgimui nereikia jokių papildomų priemonių, tik pirštai. Tad „BubbleLand“ kiekvienas produktas yra mezgamas ar neriamas išskirtinai tik rankomis, sudedant daug jaukumo, šilumos ir stiliaus. Audinio sudėtis nėra kažkokia išskirtinė ar natūrali, kaip dabar madinga. Siūlų sudėtis – yra 100% mikropoliesteris. Tačiau kūrėja sako, kad sintetikos nereikia bijoti ir vengti, o ypač vaikams linkusiems į alergijas, bei ankstukams.

Aišku, geros idėjos yra linkusios sklisti ir pati sako, jog jau pastebi augančią konkurenciją, tačiau net neabejoja, kad visiems vietos po saule užteks.   E. Jurgilevič sako, pirkėjas neretai renkasi ne tik gaminius, bet ir kūrėją, kurio rankų darbas papuoš jo kasdienybę. Itin daug dėmesio šiltam, asmeniniam dėmesiui skirianti moteris sako, kad klientai ir bendravimas su jais teikia didžiausią malonumą ir nors sulaukia pamokymų optimizuoti procesus – šitos savo veiklos dalies nežadanti atsisakyti.

Populiariausiais gaminiais tapo pledukai, kurie turi gausų ištikimų pirkėjų būrį, besirenkantį iš karto po kelias spalvas bei keliauja sėkmingai po pasaulį.  O tapukai naujagymiams tiesiog sutirpdo naujai iškeptų mamų širdis. „Jaudina ir kas kartą džiugina žinojimas, jog kiekvienas užsakovas tampa kūrybinio proceso dalimi, o mano tikslas – pasiūlyti tai, apie ką jie net nebūtų pagalvoję. Jeigu galėčiau, kurčiau už dyką, kad tik nudžiuginčiau kuo daugiau žmonių.“ – kalba prekių ženklo įkūrėja.

Pagrindiniai šio prekių ženklo privalumai:

  • PRADININKAS. Prieš du metus“ Bubbleland“ pirmieji paleido į prekybą #pledukus, kurie yra mezgami iš Alize Puffy siūlų.
  • PATIRTIS. Per du metus, technika, įgūdis megzti pirštais vis tobulėjo, visi gaminiai yra aukščiausios kokybės ir pati kūrėja jaučia patirties indėlį.
  • TESTAVIMAS. Visi parduodami ir siūlomi produktai, buvo ir yra nuodugniai testuojami, tad asortimente rasite tik 100% laiko, rankų, bei įnirtingo naudojimo patikrintus ir ilgai tarnausiančius gaminius.
  • APRIŠIMAS. Visi gaminiai užbaigiami specialiai aprišant jų kraštus. Tai pledui suteikia vientisumo įspūdį (atrodo tvarkingai ir pilnai užbaigtas) ir patvarumą (naudojant pledas kiek pasiduoda ir išsitempia, su aprišimu jis nepraras savo formos).
Svajonėse – kūrybinės erdvės ir foto studijos atidarymas

Fotografiją pamilusi kūrėja svajoja ateityje auginti savo veiklą ir Vilniuje įkurti „Bubbleland“ foto studiją bei kūrybinę erdvę, kurioje galėtų kurti ne tik ji, bet ir kiti savo veiklą mylintys kūrėjai, fotografai. Tai būtų jauki ir stilinga darbo vieta pirmiausia sau, bet tikiu, kad joje surastų įkvėpimo kurti ir kiti kolegos.

Linkime Elžbietai didžiausios sėkmės ir tikimės, kad greitai galėsime pasimatyti naujos studijos patalpose!

Bubbleland Facebook: https://www.facebook.com/burbuliandija
Bubbleland Instagram: https://www.instagram.com/bubblelandlt/