Lietuvos kūrėjų klubas sutelkia pačioms įvairiausioms patirtims – nuo profesinio tobulėjimo iki bendrumo džiaugiantis klubiečių pergalėmis ir laimėjimais. Spalio – lapkričio sandūroje sparčiai augantis prekių ženklas “Canywhere” atidarė savo studiją Kaune, kurioje nuo šiol maitinimui pritaikyto garderobo ieškančios moterys galės patogiai išsirinkti, pasimatuoti  tiek laisvalaikio, tiek švenčių rūbus. Bendrystę vaikelių susilaukusių mamų rate skatinančios prekių ženklo “Canywhere” įkūrėjos Deimantė Šmitė ir Simona Valentinavičienė ir atidarymo metu išliko ištikimos savo vertybėms. Studijų atidarymo proga jos sutelkė šalia įsikūrusios fotografijos studijos “TwoBetter Studio” įkūrėjas – Ievą Ąžuolaitytę Staneikienę  (Ąžuolaitytė FOTO) ir Gintarę Simanavičienę (PhotoBal) bei surengė gražią atidarymo šventę Lietuvos kūrėjų klubo nariams.

Maloniai nustebinęs palaikymas ir bendrystė

Viena iš idėjos sumanytojų – Deimantė Šmitė teigė, jog gimus idėjai pasidžiaugti studijos atidarymu su dažnai Lietuvos klubo susitikimuose matomų verslų atstovais buvo lydima nerimo. Juk šiame rate nėra maitinančių mamų, tad kodėl jos turėtų skirti savo kalėdinės prekybos paruošimui brangų laiką tokio pobūdžio renginiams. Tad labai maloniai nustebino – ne tik sureagavimas į internetinį kvietimą uždaroje bendraminčių grupėje, bet ir visos užpildytos kėdės renginio dieną. Kūrybinių verslų įkūrėjos skubėjo į šį pasimatymą su „Canywhere“ ir „TwoBetter“ su gausiomis puokštėmis gėlių, nuoširdžiais sveikinimais. Buvo juokaujama, kad pagaliau kažkur išgaravo dažnai lietuviams priskiriamas bruožas – pavydas.

Patirties dalybos ir fotografijos dirbtuvės

„Canywhere“ rūbų maitinančioms mamoms sumanytojos Deimantė ir Simona klubo nariams parengė atvirą pristatymą apie savo verslo kelionėje padarytas klaidas bei išmoktas pamokas. Moterys atvirai pasakojo, kokia sunki buvo pradžia bei teigė manančios, jog visas patirtis jos pavertė savo stiprybėmis. Kiekvienas punktas buvo lydimas diskusijos, paantrinimų, papildymo kitų kūrybinių verslo atstovų pavyzdžiais.

Po diskusijos, „Two Better“ atstovės Ieva su Gintare pasidalino įžvalgomis apie produktų fotografiją, patarimais, kaip išsiskirti socialinių tinklų sraute bei pakvietė nuotraukų dirbtuvėms į savo kalėdiškai pasipuošusią studiją.

Bendrystė gimsta bendravimo formų įvairovėje, tad tiek profesiniai, tiek švenčių, bendruomeniškumo skatinimo susitikimai padeda lengviau keistis informacija, susiburti projektams, galų gale pažinti vieniems kitus.

Visos susirinkusios verslios moterys paantrino, jog kiekviena proga susitikti, pabendrauti, dalintis bei drauge keliauti per mažo lietuviško verslo patirtis – yra aukso vertės. Bendrystė gimsta bendravimo formų įvairovėje, tad tiek profesiniai, tiek švenčių, bendruomeniškumo skatinimo susitikimai padeda lengviau keistis informacija, susiburti projektams, galų gale pažinti vieniems kitus.

Dar kartą sveikiname „Canywhere“ rūbų maitinančioms mamoms įkūrėjas ir „Ąžuolaitytė FOTO“ bei „Photobal“ su drąsa kurti bendrą kūrybos, susitikimų, projektų erdvę ir linkime, kad ši Butrimonių g. Kaune namus suradusi drauygystė gyvuotų dar ilgai, ilgai.

Fotografijos dirbtuvių rezultatai:

„Cocon“ multifuncinių skraisčių maitinimui bei kėdučių įkūrėja Aušra Baublienė su populiariausiu – dryžuotuoju kokoniuku.

„Baltijos Kvapai“ bendraautorė Agnė Lagūnaitė pristato praėjusių metų klientų pamiltą skirtingų kvapų žvakių „Advento kalendorių“.
„Woolen Clogs“ įkūrėja Aistė Kesminaitė – Jankauskienė kalėdiniu laikotarpiu kviečia susišildyti su ypatingo jaukumo riešinėmis.

Už visas nuotaikingas įamžintas akimirkas dėkojame Ievai Ąžuolaitytei – Staneikienei, „Ąžuolaitytė FOTO“.