Šiluma, harmonija, meilė ir ypatingas dėmesys natūralumui – visa tai gaubia jaukiose namų dirbtuvėse užgimusį prekinį ženklą „Between2Lungs“. Natūralias rankų darbo sojų vaško žvakes su visa šeima gaminantis Andrius Vinča rūpinasi, kad kuriamos aromatinės žvakės ne tik atpalaiduotų, bet taip pat padėtų išvengti masinės gamybos žvakių keliamo pavojaus. Taigi, šiandien Andrius sutiko daugiau papasakoti apie šį žavų šeimos verslą bei priežastis, kodėl verta rinktis natūralias sojų vaško žvakes.

„Between2Lungs“ – nepriklausomo gyvenimo būdo prekės ženklas, puoselėjantis unikalumą ir kokybę

Andriaus teigimu, „Between2Lungs“ užuomazgos prasidėjo dar laukiant į pasaulį ateinančios dukrelės. Kartu su žmona kūrėjas namų dirbtuvėlėse pradėjo gaminti namų kvapus ir aromatines žvakes. Tai buvo tiesiog hobis, tačiau gaminiams išpopuliarėjus draugų tarpe, natūralios sojų vaško žvakės pasirodė kaip puiki verslo idėja. Taigi, sulaukus padrąsinimų, Andrius su žmona sukūrė šeimos verslą, kurio pavadinimas taip pat pasirinktas neatsitiktinai. Pastarasis gimė žmonos dėka, prisiminimus grupės Florence + The Machine dainą „Between two lungs“. Pavadinimas puikiai tiko sąmoningo, aromatais apgaubto, kūrybinio projekto konceptui.

Mūsų rankų darbo sojų žvakės padeda susikurti savo mažą, bet jaukų ramybės uostą nuolat skubančiame pasaulyje.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų namų aromatai bei natūralios sojų vaško žvakės nėra masinės gamybos, todėl galime patikinti – nei vieno produkto neišleidžiame iš akių. Šiandien prie gamybos prisideda visi mūsų šeimos nariai, taigi turime prabangą pripildyti savo gaminius tik geriausiomis emocijomis ir meile. Žmona lieja žvakes, dukrytė rūpinasi pakavimu, o aš atsakingas už tai, kad žvakės pirkėjus pasiektu laiku. Tikimės, kad visa tai ir mūsų rankų darbo sojų žvakės padeda susikurti savo mažą, bet jaukų ramybės uostą nuolat skubančiame pasaulyje“, – pasakoja Andrius.

Verta pabrėžti, kad Andrius su šeima „Between2Lungs“ aromatinėms sojų vaško žvakėms renkasi tik aukščiausios kokybės ingredientus – pradedant natūraliu sojų vašku ir baigiant kvapais, kurie yra gaminami Jungtinėje Karalystėje bei atitinka tiek IFRA, tiek ES reikalavimus. 

„Augdami patys ir augindami prekinį ženklą, norime, kad mūsų žvakes pamiltų ir įvertintų kiekvienas. Tad žvakėms renkamės tik tokius kvapus, kurie yra be parabenų, tinka veganams. Mūsų kvapieji aliejai žvakėms nėra bandomi su gyvūnais ir juose pačiuose nėra jokių gyvūninės kilmės produktų. Taip pat didžiuojamės, kad mūsų sojų vaško žvakių kvapai išskirtiniai, kurių tikrai nesutiksite kitų kūrėjų asortimente. Tai prabangus ir sudėtingas natūralių aromatinių medžiagų mišinys, padedantis sukurti dar neatrastus potyrius“, – sako Andrius.

Populiariausi kvapai, pasak Andriaus, iš 15 atrinktų, šiuo metu yra šie: „Christmas Night“, „Amber+Lavender“, „Library Book“, „Cranberry“ ir „Frankincense & Black Cherry“. 

Kodėl verta rinktis sojų vaško žvakes?

Kūrėjo teigimu, neretai parduotuvių asortimente galima rasti pigių aromatinių žvakių, tačiau po žema kaina, gundančiais kvapais ir neeiliniu žvakių dizainu dažnai slypi pavojai.

„Parduotuvių lentynose dažniausiai galima rasti žvakes, kurios yra pagamintos iš parafino, o tam, kad parafinas įgautų savo pavidalą, jam naudojamas akrilas ar į jį panašios kancerogeninės medžiagos. Degdamos, jos į aplinką išskiria žalingus junginius, kurie gali patekti į žmogaus kvėpavimo sistemą ir palaipsniui padaryti nepataisomą žalą“, – teigia Andrius.

Pasak kūrėjo, pavojaus sveikatai galima išvengti tik atsakingai renkantis. Geriausias pasirinkimas – natūralios sojų vaško žvakės, kurios yra 100 % augalinės kilmės ir gaminamos tik iš gryno sojų aliejaus.

„Natūralaus sojų vaško žvakių sudėtyje niekada nerasite parabenų, genetiškai modifikuotų medžiagų, palmių vaško, naftos, parafino, pesticidų, herbicidų ir kitų toksinių medžiagų, kurios kenkia sveikatai“, – pasakoja žvakių kūrėjas.

Taip pat Andrius pabrėžia ir tai, kad renkantis žvakes reikėtų dėmesį atkreipti ir į dagtį. Daugelyje masinės rinkos produktų naudojama dagtis su švino siūlu, užtikrinančiu tolygią liepsną. Kai kuriose šalyse taip pat naudojamos dagtys su cinku. Visgi tokios dagtys skleidžia itin pavojingas sveikatai medžiagas.

„Suprasdami masinės gamybos žvakių sukeliamas rizikas, mes puoselėjame sąmoningumą ir pagarbą žmogaus kūnui, todėl mūsų natūralaus sojų vaško žvakės yra gaminamos tik su medvilninėmis dagtimis, kurios yra saugios. Jas galima deginti tiek prie suaugusių, tiek prie vaikų, tiek prie besilaukiančių moterų“, – tikina Andrius.

Egzistuoja ir kiti sojų vaško žvakių privalumai. Pavyzdžiui, „Between2Lungs“ žvakės stikliniame indelyje, pasak kūrėjo, dega švariau bei išskiria mažiau suodžių. Tai reiškia, kad namuose oras išlieka tyresnis ir malonesnis.

„Mūsų produkcija – tai prabangios žvakės, kurios dega ilgiau nei pagamintos iš kitų medžiagų. Vaškas dega tolygiai ir taip pat yra lengvai nuvalomas net netyčia jam išsiliejus. Pavyzdžiui, taip pat verta paminėti ir tai, kad sojų vaško žvakės išsilydo žemesnėje temperatūroje, todėl net ir nudegimų rizika prisilietus prie odos yra kur kas mažesnė. Tai ypač aktualu vaikus auginančioms šeimoms“, – sako Andrius.

Nors „Between2Lungs“ savo veiklą pradėjo dar visai neseniai, Andrius su šeima jau planuoja prekių asortimento papildymą. Taigi, norintiems savo aplinką paversti jaukesne, švaresne, jau greitai pristatys ir automobilių bei namų kvapus.

„Norime padovanoti savo klientams galimybę susikurti jaukią erdvę, apgaubtą maloniais aromatais, kurie darytų tik teigiamą įtaką žmogaus sveikatai. Pastaroji – didžiausias turtas, tad tikimės, jog „Between2Lungs“ gaminiai padės prisidėti prie sąmoningumo puoselėjimo“, – baigdamas pokalbį teigia kūrėjas.

Suraskite: https://between2lungs.com/